Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Nagyon csúnya dolog eladni?...

Nagyon csúnya dolog eladni? Vajon mennyit kérhetek el érte?

Figyelt kérdés

szakítottam barátommal, nagyon sokszor hazudott nekem, besokalltam, ez nem is lényeg.

kaptam tőle régen egy lámpát amit ő csinált nekem, mivel nem akarom se látni se használni el szeretném adni a neten apródon vagy jófogáson.

Ez egy falra akasztható (kb 1m-1,5m-es) hideg fehér leddel szegélyezett fekete playboy fejes lámpa. ami képnek is tökjó ha nincs bedugva a konektorba.


Linkelek képet, mennyit kérhetek érte?


[link]


[link]



[link]


2012. júl. 26. 15:25
 1/7 anonim válasza:
3-4ezer:D a playboyos dolgok sztem mar alapbol dragak:D
2012. júl. 26. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

mi??? 3-4 ezer???? ez a lámpa hatalmas!

kb 1mx1,5m-es és nagyon jól néz ki élőben,3-4ezer kevés érte sztem

2012. júl. 26. 15:32
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Inkább add vissza az exednek.
2012. júl. 26. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is csúnya dolog lenne eladni bár szerintem megérne olyan 8 ezret. De mivel a párod csinálta saját kezűleg biztos fájnak neki ha másnál látná viszont aki pénzt adott érte, lehet jobb lenne ha előbb tisztáznád vele hogy kell-e neki vagy eladhatod-e. Mivel elméletileg a tiéd eladhatnád de ha van benned lelkiismeret furdalás akkor gondold át azért.
2012. júl. 26. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Vaterára nem akarod felrakni?

Bárhová is teszed fel, csinálj róla jobb minőségű képet, plusz látszódjon, hogy mekkora. Én a képe alapján nem gondoltam, hogx olyan nagy! Legyen mellette valami (áll mellé, kitakart arccal vagy nemtom)hogy az arányok látszódjanak! Playboyos cuccok menőek, lehet, hogy sok pénzt kapsz érte. Bár az is lehet, hogy meg fogod bánni, pláne, ha kibékültök. tudod, sokszor van úgy, hogy azt hiszed, sosem fogtok kibékülni, aztán valahogy mégis.

2012. júl. 26. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Miért érne 3-4 ezernél többet ha replika?
2012. júl. 26. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

nem adom vissza neki, 1. ajándékot nem illik visszakérni, 2. kijelentette korábban h tartsam meg.


nem, nem békülünk ki, nagyon nehéz volt nekem ebből kilépni, és örülök h végre vége. sokszor hazudott nekem, becsapott, szerintem meg is csalt, plusz teljesen tönkretett lelkileg, és totál lerombolta minden önértékelésemet.

jelenleg sajnos nincs munkám, hiába keresek, és most jól jönne egy kis pénz.

lehet hogy nem szép dolog eladni, de... tudjátok, mivel nekem adta az enyém, és én meg akarok szabadulni ettől, és minden emlékétől, mert nem az hogy fáj, hanem gyülöletet érzek.

2012. júl. 26. 16:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!