Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Kapott ma már valaki gyest...

Kapott ma már valaki gyest családit? Vette már ma föl valaki a pénzt?

Figyelt kérdés
2012. szept. 3. 12:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A családi pótlék már a számlámon van. (Gyest már nem kapok, arról nem tudok.)
2012. szept. 3. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nem nem nem

Bocsánat én írtam az elsőt is. Félrenéztem, nincs még a számlán a családi. (több fizetést kaptam...)

2012. szept. 3. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Ma utálják és holnap érkezik a számlára.

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__kisgye..

2012. szept. 3. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Elég szomorú hogy nem ma hiszen sok anyukának szüksége lenne a pénzre, főleg hétvége után. Erre is gondolhatnának.
2012. szept. 3. 12:44
 5/11 anonim válasza:
Én úgy tudom,hogy mindig a hónap második munkanapján kapjuk meg,ekkor érkezik a számlára.
2012. szept. 3. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:

Én is vártam már nagyon, de nem jött!!! :(((

Akkor holnap..

2012. szept. 3. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
93%
Nem leszek népszerű a véleményemmel: év elején megjelenteti az Államkincstár az utalási napokat. Veszel egy falinaptárt, pirossal bekeretezed azokat és máris látni fogod, meddig kell kihúzni az előző havi pénzzel. Aki dolgozik, annak a fizetése is mindig adott napon érkezik, mégsem láttam, hogy valaha megkérdezték volna: miért nem utalja a munkáltató 1-2 nappal előbb, elfogyott az előző. Az Államkincstár is pénzügyi terv alapján dolgozik.
2012. szept. 3. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Igaza van az utolsónak. Végül is sokszor a fizu is jó lenne ellőbb. De sajna ilyen sincs
2012. szept. 3. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Sajnos nem, de szerintem ma már nem is fogom felvenni, mert csak holnap lesz a számlán.
2012. szept. 3. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Pedig lehetne. Na mindegy holnapig csak kihúzzuk valahogy. Nem olyan könnyű osztani azt a kicsit ami van. De muszáj.
2012. szept. 3. 14:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!