Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hány Ft volt ebben az évben...

Hány Ft volt ebben az évben az iskolakezdési támogatás? Békés megyei is tudna válaszolni?

Figyelt kérdés
Én most kaptam meg.10 000FT.Nem kevés ez egy kicsit?Mikor megigényeltem, 35000Ft-ot mondtak.18 éves a gyerekem, nincs más jövedelmünk, csak a családi, meg az FHT.
2012. szept. 24. 09:56
 1/5 anonim válasza:
Nálunk 15e Ft-ot utaltak.Békés megyében lakunk,de a munkáltatónktól kaptuk (Csongrád megye).
2012. szept. 24. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi.

Én egyébként önkormányzatira gondolok.

2012. szept. 24. 10:57
 3/5 anonim ***** válasza:
nálunk tavalyig 30.000 Ft/gyerek, idéntől 0, azaz nulla Ft. Szorítják a nadrágszíjat... --'
2012. szept. 24. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ja ez céges. Bocs.
2012. szept. 24. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Semmi baj, csak hát ugye nekem most nincs munkám, így csak az önkormányzati jöhet számításba.Kerestem a neten hivatalos oldalt, ahol az önkormányzati támogatások, vannak felsorolva, mi mennyi, de ezt az egyet, az iskoláztatásit sehol nem találom.Most nagyon fúrja az oldalam, hogy vajon én értettem félre az ügyintézőt, vagy valami baki történt?
2012. szept. 24. 11:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!