Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Honnan érdemmes pendriveot...

Honnan érdemmes pendriveot rendelni Szlovákiából?

Figyelt kérdés

A kérdés hogy melyik webárúházból érdemes pendriveot rendelni neten? Mivel szlovákiába olcsóbb minden, ismerősöm netről rendeli 3ezer forintért a pendriveokat, és pick pack ponton veszi át.Tudja valaki melyik oldal ez? Valami 10ezer forint felett ingyenes a kiszállítás.

Köszönöm előre is.



2012. okt. 6. 16:09
 1/5 anonim válasza:
itmedia.sk
2012. okt. 6. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
igen ezt az oldalt találtam én is, de köszönöm szépen! :)
2012. okt. 6. 20:32
 3/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm ez az az oldal volt igen :) Mert egy ilyet szerettem volna rendeltetni vele, [link] de mondta is hogy nincs most. Tehát igen ez volt köszi :D Remélem sokáig élni fog az oldal :)
2012. okt. 6. 20:58
 4/5 anonim ***** válasza:
gigaplaza.sk?
2012. okt. 6. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
gigaplázánál az a baj hogy ingyen csak 25ezer felett szállítanak.És ha összeadod mondjuk 1 pendrive árát a szállítási díjjal ugyanott vagy.És mondjuk hamarabb összeszedek 9ezer forintnyi árút ismerősök között hogy rendelnek ők is mint 25ezret.:) Azért kerestem az itmediat, meg ez a pick pack pontos téma nagyon jó.
2012. okt. 7. 06:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!