Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » OTP szép kártyát le kell...

OTP szép kártyát le kell vásárolni dec.31 ig?

Figyelt kérdés

Az éven bocsátották ki,és úgy írják, a rákövetkező év dec 31.-ig kell.

Viszont, van aki azt mondja, le kell év végéig,mert "elveszik"...


2012. okt. 7. 06:43
 1/5 anonim ***** válasza:

A ráutalást követő év december 31-ig kell levásárolni az adott összeget. Minden havi összegre külön kell értelmezni, tehát az idei ráutalások jövő év végéig, a jövőre ráutaltak majd 2014 év végéig lesznek érvényesek.

Ezek amúgy mind fent vannak a SZÉP kártya honlapján, nem kell hinni a "valaki azt mondja" elméleteknek, a hivatalos helyen kell megnézni, utánaérdeklődni.

2012. okt. 7. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Amennyiben 2011-ben kaptál juttatást az OTP SZÉP Kártya utalványszámlájára, azt az összeget kell felhasználni 2012. december 31-ig.

Azonban, a tavaly adott juttatásokat CSAK szállás szolgáltatásra költheted.

Itt pontos tájékoztatást kaphatsz a kérdéssel kapcsolatban.

[link]

2012. okt. 10. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A legegyszerűbb, ha megnézed a SZÉP kártya oldalán a saját egyenlegedet, hogy melyik tétel mikor jár le.
2012. okt. 10. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi,néztem az oldalt is.Tavaly még otp cafeteria kártya volt, idén lett bevezetve a szép kártya.

Az egyenleget is néztem, ott csak annyi van, hogy a szabadidő,és a vendéglátós alszámlán összesen mennyi pénz van.

2012. okt. 10. 16:53
 5/5 anonim ***** válasza:
Van részletes kimutatás is, hogy mikor mennyit utaltak és az mikor jár le. Ha belépsz, keresd a Kártyaforgalom és a Kártyaegyenleg menüpontokat. Én is most néztem meg, hogy jót írjak. Ott a lejárati dátum minden havi ráutalásnál.
2012. okt. 10. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!