Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » MIt kezdjek a SZÉP-kártyámmal?

MIt kezdjek a SZÉP-kártyámmal?

Figyelt kérdés

pályakezdő vagyok, cafeteria elemként járni fog nekem havonta 15.000 Ft-nyi SZÉP kártya, azon belül is a "vendéglátás" alszámlára lesz költhető a pénz...


Konkrétan a városban ahol a munkahely van 2 helyen fogadják ezt el. (2 étterem).. Ahol meg én lakom konkrétan ott sehol nem fogadják el.. Ezért nyilvűn nem fogok Pestre járni, mondjuk ott is kb 30 elfogadóhey van összesen.


Tök jó h lesz ez a 15.000Ft-nyi csak mehet a kukába:( Sajna maga a fizu se olyan óriáasi ezért ez a 15.000Ft sokat érne nekem ha nem ilyen formában kapnám:)


Nem lehet ilyenkor tenni valamit? Sajna amúgy nem volt választható elem, ezt kapom meg Erzsébet-kátyát.


2012. okt. 9. 21:18
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:

kártyát

nyilván

elfogadóhely

2012. okt. 9. 21:19
 2/14 A kérdező kommentje:
azt sejtem h az adózás miatt választja meg a cég h melyiket adja de ha nekem 10.000-et adnak (tehát kevesebbet mint eredetileg) de azt olyanra használhatnám amire én akarom az jobb lenne.
2012. okt. 9. 21:22
 3/14 anonim ***** válasza:

OTP vagy K&H vagy MKB?


Furcsállom, hogy tényleg 2 helyen fogadják el a kártyát. Biztos ez?


Másrészt én gyűjtöm a rajta lévő pénzt (havi ötezer), és nyáron elnyaraltuk. Hátha te is gondolkodsz ilyenben.

2012. okt. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

azt sajn a nem tudom melyik szolgáltatóhoz lesz..


ma kaptam erről a tájékoztatót és csak itthon néztem utána h ennek több alfaja van.. elvileg 3..

2012. okt. 9. 21:26
 5/14 A kérdező kommentje:

a SZÉP kártyás honlapon néztem meg ..

lehet h az nem frissített vagy nem aktuális lista?:P

mert pl eévileg a McDonalds-ban is elfogadják de az se szerepelt a listán..(Kecskemétről van szó amúgy).

2012. okt. 9. 21:27
 6/14 A kérdező kommentje:
*elvileg
2012. okt. 9. 21:27
 7/14 anonim ***** válasza:

Igen, három alszámla.

És három banknál is lehet. Ezek lényeges információk.

Pesten nem 30, hanem kb 30ezer helyen fogadják el. :)

Ne legyél ilyen negatív, pl. Kecskeméten elfogadják a Szil-Coopban is, nem hiszem, hogy az országban egyedüliként.

2012. okt. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Na, akkor ne viccelj. Én is kecskeméti vagyok....
2012. okt. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

most találtam egy másik honlapot ott valóban több hely van feltüntetve:)

igen bocsi tényleg tök negatív voltam így visszaolvasva:)

2012. okt. 9. 21:45
 10/14 A kérdező kommentje:
a Szil-Coop-ban mire használható fel?
2012. okt. 9. 21:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!