Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Átlagos négyfős család havi...

Átlagos négyfős család havi élelme?

Figyelt kérdés
Egy átlagos négyfős család számára, tizenéves gyermekekkel mennyi az a minimális összeg amiből az élelmezést még meg lehet oldani?

2012. okt. 28. 15:16
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem ezt egyáltalán nem lehet megmondani.

Függ, hogy van-e kert vagy a nagyszülök más rokonoktól kap-e valamit kertböl, csirkét stb... a család. Pl a balkonon is meglehet egy család paradicsom szükségleét termelni.


Aztán függ az étvágytól, az igényektöl.

Lányom 2évesen pl délután eszik 2 db kekszet meg negyed almát és késsz, de néha ennyit sem. este nem eszik kenyér félét, kis sjat és felvágott és ennyi. a barátnöm kisfia is ennyi idös, de kb 2 átlag gyerek mennyiségét eszi meg.

2012. okt. 28. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 arccc válasza:
ha nem csak zsíros kenyérről van szó akkor minimum 1500-huf de ez az alja...
2012. nov. 4. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 arccc válasza:
Persze 1500-Huf/ napra gondoltam... csak nem írtam oda , hogy /nap
2012. nov. 4. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!