Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Létezik magyar paypal ügyfélsz...

Létezik magyar paypal ügyfélszolgálat ahol tudnék érdeklődni?

Figyelt kérdés
Utaltak pénzt a paypal számlámra már három napja de még nem férek hozzá.
2012. nov. 15. 07:19
 1/8 anonim ***** válasza:
nincs magyar pp üfsz
2012. nov. 15. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ha valóban kaptál volna pénzt, akkor az azonnal megjelent volna.

Lehetséges, hogy kamu bizonylatot kaptál e-mailben.

Egész véletlenül nem hirdettél valamelyik apróhirdetési oldalon és nem jelentkezett egy külföldi vevő? :)

2012. nov. 15. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem hiszem mert paypalon belül látszik az összeg, hogy utalva lett viszont 0Ft-ot ír. Megpróbálom belinkelni a képet.
2012. nov. 15. 18:04
 4/8 A kérdező kommentje:

Csináltam képet is róla

[link]

2012. nov. 15. 18:15
 5/8 anonim ***** válasza:
77%
Ez a bankodtól függően akár 8-10 (munka)nap is lehet, míg megérkezik a számládra a pénz.
2012. nov. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ja így már más. Ez egy ebayes refund, kártyára. Valóban eltart egy ideig amíg megjelenik a bankszámládon (volt ilyenem)
2012. nov. 15. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Levi86 válasza:
Ne legyetek már bambák!!! 21 nap a folyósítás! csak azt látod h mennyit fox kapni. 21-napon belül
2013. máj. 2. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 nagybotos válasza:

Segítségeteket kérem .

Amikor regeltem a páratlan társkeresőre egy olyan megbízást adtam, hogy autómatikusan vegyenek le a számlámról negyedévente ~ 2.500.-ot. Ezt szeretném megszüntetni. Hol kezdjem? DEDUKTÍV /szájbarágós / leírást kérek szépen, mert ezen a téren teljesen ismeretlen vizeken kell járnom, ez az egész nagyon távol áll tőlem.

Üdv Czoch Andor "nagybotos"

2019. máj. 17. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!