Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hallott már valaki az Effectiv...

Hallott már valaki az Effective Solutions Kft. -ről? Jó lenne valami infó róluk.

Figyelt kérdés
Ma hívtak fel, hogy menjek be állásinterjúra a debreceni irodájukba, de nem találok róluk semmit az interneten. Ez elég gyanús nekem a mai világban. Remélem, hogy nem olyan lessz mint a Zepter. Házalás meg ilyesmi.

2012. nov. 21. 22:25
1 2
 1/11 anonim válasza:
tipikus hazalos munka... persze nem igy hirdetik meg es az elso talalkozas alkalmaval is csak haritanak, aztan a nap vegen visszahivnak, hogy menj be masnap probanapra, vegyel elegans ruhat, de kenyelmes cipot, aztan elvisznek valami eldugott kis faluba es kezdheted a kopogtatast :) en kb ennyit tudok roluk. remelem segitettem. Ha komoly munkat szeretnel semmikepp ne foglalkozz veluk, de erre majd te is rajosz.
2012. nov. 21. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
huuu, hat koszi a valaszt...ez nem hangzik tul jol:( pedig azt mondtak, hogy nem ertekesitot keresnek....habar a Zepterrel is igy jartam meg :(
2012. nov. 21. 23:12
 3/11 anonim válasza:
jah, házalás ez is
2012. nov. 22. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Ma voltam interjún. Azt mondták, hogy irodai munka és telefonálgatni meg ügyfelekkel kell kapcsolatot tartani. Holnap megyek próbanapra és a nap végén dől el, hogy felvesznek-e vagy sem. Elég jó fizetést is ajánlanak. Arra a kérdésemre, hogy házalás-e azt felelték, hogy: "Természetesen nem!". Kiváncso vagyok, remélem nem átverés. Kicsit félek azokután amiket írtatok ide. Pontosan, hogy volt nálatok az interjú?
2012. nov. 22. 19:33
 5/11 anonim válasza:
Milyen volt a próbanap? Gondolom mostanra rájöttél miről van szó.
2012. nov. 26. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Bementem próbanapra reggel 9-re és azzal a dumával, hogy elmegyünk bemutatót tartani elvittek engem és még egy hölgyet Nyírbéltekre. Itt kipakoltak a kocsiból, a kezünkbe nyomtak egy köteg üdülési csekket és közölték, hogy kezdjünk kopogtatni mert ha akarjuk a 8o ooo FT-os fizetést akkor el kell adnunk 6o darabot különben semmi nem jár. Persze első nap még ők visznek el de innentől kezdve saját költségen kell eljúss a falvakba. Nos kb ennyi volt, én senkinek nem ajánlom őket. Inkorrekt cég. Össze vissza hazudoznak!
2012. nov. 27. 01:04
 7/11 anonim válasza:
Hasonlo volt az en tortenetem is :-J az ilyeneket messzire el kell kerulni. Magyarorszagon nem nyitottak az emberek a hazalok fele....nem is ertem miert eroltetik az ilyen jellegu munkat, fejlettebb orszagokban ez mar reges reg kiment a divatbol, de mint sok mas dologban ebben is messze le vagyunk maradva toluk.
2012. nov. 30. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Te jó ég :D Ne haragudjatok de közel 8 hónapig dolgoztam ennél a cégnél és a fele sem igaz annak amit leírtatok. Nagyszerű vezetői képzés folyik az Effective Solutionsnál és egyébként cseppet sem kell kopogtatni meg házalni senkinél.A célcsoport a cégek intézmények felé irányul és nem üdülési csekk hanem majdhogynem kafetéria jellegű juttatás egy picit okosabb módon. Az emberek pedig ismerik már mert nem az első éve vannak a piacon. Picit jobban oda kellett volna figyelni az állásinterjún mert ez a 60 dbos dolog sem úgy van ahogy leírtad de úgy látom nagyon odakoncentráltál hogy még ezt sem tudtad megjegyezni. Csak tudod az a baj ezzel hogy azok akiket behívnak első körbe a céghez és lövése sincs arról mit érhet el vele meg miről szól az egész azok is a te irományodat olvassák megjegyzem anno én is ilyen voltam de szerencsére nem hallgattam egyik hozzászólóra sem és életem egyik legjobb időszakát élhettem meg ott. Mielőtt megkérdeznétek sajnos családi okok miatt kellett otthagynom a céget nem pedig azért mert húú mennyire át vertek. Szóval remélem azóta tudtál valami teljesen egyszerű és számodra tökéletes munkát találni mert úgy látszik ez nem a te világod volt. :)
2013. jan. 21. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Hát persze, a cég júliusban lett alapítva, de te már 8 hónapot ledolgoztál ott. Menj máshova vetíteni...
2013. jan. 22. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Jah ! Mert szerinted egy reklámkampányokkal foglalkozó cégnek nem kell előljáróban egy kis tapasztalat vagy ügyfelek vagy kitanítani az embereket.. semmi ilyesmi megy az magától gurul mint a szekér..
2013. febr. 10. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!