Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Egy alaplapot adtam fel...

Egy alaplapot adtam fel csomagként szerda reggel belföldi csomagként és még mindig nem ért el a cimzetthez Pestre Mórrol. Mit lehet tenni ilyenkor? Postát felhivtam azt mondta hogy kézbesítésre vár és hogy tegnap kiviszik de nem vitték.

Figyelt kérdés

Várjak még vagy mit lehet?


Storms

(senior tag)


De akkor várhatom hogy kivszik hétfőn még a feladott lapot a számtechboltnak vagy már gyanus hogy 3 nap után sem viszik ki? Remélem nem keveredett el. Érdekes hogy azt irják a posta.hu-n hogy gyors, 1 max 2 nap alatt odaér ha igy adom fel belföldi csomagként.


Ma felhivtam a postát azt mondták a központban van. Ez mit jelent? Oda nem mehet érte ezt is mondta



2012. nov. 24. 17:55
 1/1 anonim ***** válasza:
A csomag kísérőlevelével, feladóvevényével (amit a feladáskor kaptál) menj be a postára és reklamálj!
2012. nov. 24. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!