Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » 2013-ban bejelentett romániai...

2013-ban bejelentett romániai lakhelyű magyar állampolgár kap magyar nyugdíjat és egészségügyi ellátást ingyenesen?

Figyelt kérdés
2013. jan. 8. 20:18
 1/4 anonim ***** válasza:
51%
A Fidesztől még ez is kitelik! De milyen jogon kapna, ha soha nem dolgozott és nem élt Magyarországon?
2013. jan. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Sajnos úgy tudom (remélem tévesen), hogy valami megállapodás van az országaink között, amely alapján valahogyan mégis megoldják, hogy kapják a magyar nyugdíjat. De hogyan...?
2013. jan. 8. 20:37
 3/4 anonim ***** válasza:

Én azt olvastam itt ( [link] ), hogy még az Ukránok is kapnak!


Őszintén remélem, hogy ez nem így van, mert akkor nem is tudom mit higgyek...

2013. jan. 8. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

3#akkor légyszíves, kezdj el foglalkozni a szövegértelmezéssel.

Csak az ukránokról van szó, nem róluk is.

Egyszerűen megáll az eszem, hogy mekkora söpredékekkel van tele az ország. Utálatos parasztok, akik olyan szinten buták, amit már nem tudok értelmezni. Manipulálható birkák.

2021. jan. 24. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!