Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Kb.1 millió Forinthoz hogy...

Kb.1 millió Forinthoz hogy lehetne hozzájutni legálisan?

Figyelt kérdés
A hitelemet akarom kifizetni egyben, mert nagyon megterhelőek a havi részletek! Autóhitel, és így hitelesen a kocsit sem tudom eladni, mostanában ugye meg pláne! Tisztességes, becsületes és persze legális pénzforrás érdekel! Van ilyen?

2013. jan. 16. 09:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Jol fizeto munkaval, pl kulfoldon. Ha azt hiszed hogy aki legalisan keres otthon rovid tavon 1millat az majd leirja ide a titkat/uzleti otletet akkor csalodni fogsz.
2013. jan. 16. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
egyet értek nem ritka a sima segédmunkával meggkereset havi 4-5százezer havonta külföldön pl Holland Német én is oda akarok kijutni de nem olyan könnyű sok az átverés magyarban ennyit keresni nem tudsz kivétel ha politikus vagy ők maguknak annyi fizetést adnak amennyit nem szégyellnek persze a mi adónk ból..
2013. jan. 16. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Két Kislányom miatt külföldre nem megyek, legalábbis egyelőre még nem... :(

Mindketten dolgozunk, kijövünk ezen keresetünkből, de nem jutunk egyről a kettőre, mondhatni napról napra élünk. Amennyiben letudnám ezt a hitelt és/vagy eladnám a kocsit legalább egy tehertől megszabadulnánk. Ezért szeretnék pénzhez jutni.

2013. jan. 16. 09:53
 4/11 anonim ***** válasza:
nem ajánlom hogy uzsorástól vagy bárkitől is vegyél fel még egy kölcsönt, nem csak ti vagytok ilyen helyzetben ezért megy el rengeteg ember külföldre mert óriási különbségek vannak az ottani fizetés és a magyar fizetés között csak itt Magyarban tűrik el az emberek az ilyen szintű kizsákmányolást nem véletlenül menekülnek innen az emberek nincs más kiút vagy külföld vagy Magyarban várni a soha ellnem jövő csodát borzalmas ami itt megy...
2013. jan. 16. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Kedves 4.! Én a Nagyszüleim emléke miatt maradok itthon, mert Ők is itt éltek, itt boldogultak heti 7 nap kemény munkával! Gyalázatos és szánalmas, hogy nekem magyarként nem alternatíva az, hogy itthon, Magyarországon tudjam eltartani a Gyermekeimet! Nagyon szomorú, hogy már mindenki, én is, a külföldi munkavállalásban látjuk az egyetlen esélyt! De egyelőre még kitartunk...
2013. jan. 16. 10:18
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is így gondolom szégyen ami Magyarországon megy...
2013. jan. 16. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Lehetőség:

Én is hasonló cipőben jártam int te, 1M forintot ért az autó, de 1.5M volt raja a hitel a frank miatt. Én úgy szabadultam meg tőle hogy egy jó ismerősömnek az autókölcsönzője bevesz illetve átvesz úgy autókat hogy ők használják és amíg náluk van addig ők fizetnek minden költségét is. Hitelt, biztosítást. Az autó forgalmijába bekerülnek mint üzembentartó, azaz ha valakit pl gyorshajtásért megbüntetnek akkor nem neked megy a csekk. Addig is te is jól jársz mert megszabadulsz a fizetnivalótól és ők is, mert profitálnak az üzletből.

Ha érdekel a dolog írj privátot.

2013. jan. 16. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Amúgy én 2 éve pont külföldre költözés miatt adtam át neki az autót, mert így legalább én fizetem a részleteket amíg nem vagyok otthon és ő szervizeli/vizsgáztatja is ha épp lejár a műszaki.
2013. jan. 16. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Természetesen ez nem azt jelenti hogy eladtad az autót, a tulajdonosa te maradsz és bármikor vissza kaphatod.
2013. jan. 16. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Megértek mindenkit aki a munkára panaszkodik, sajnos nem egyszerű manapság az élet. Én is így voltam ezzel, pedig van Magyarországon olyan legális munka, amivel lehet olyan pénzt keresni, ami a nyugati béreknek felel meg. És szerencsére nem sújtja a körbetartozás sem...
2013. jan. 18. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!