Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Vaterán rendeltem telefont,...

Vaterán rendeltem telefont, de nem küldi az eladó, és nem veszi fel a telefont, nem válaszol az e-mailekre sem. Ilyenkor mit lehet tenni? Ha ez számít, akkor 52000 Ft-ról van szó.

Figyelt kérdés
2013. jan. 19. 20:39
 1/10 anonim ***** válasza:
24%

Basszus már. Te nem olvasol semmit? Mindenhol ezt írják, hogy ELŐRE UTALNI SOHA! Ha ennyi felesleges pénzed van, hát csak gratulálni tudok tényleg.. Én is vadidegen vagyok, nekem is küldhetnél éppenséggel ennyit, nem kell sajnálni, én sem fogok érte küldeni semmit...


Irány a rendőrség, de nem valószínű, hogy a pénzed látni fogod még valaha.

2013. jan. 19. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hiába, no! "gyakori kérdések"...
2013. jan. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Tudom. Teljesen igazad van. Ez még valami plusz költséggel járhat?
2013. jan. 19. 20:55
 4/10 anonim ***** válasza:
Gyorsan írj neki egy e-mailt, illetve jelentsd fel a vaterán és a rendőrségen is.
2013. jan. 19. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Úgy gondoltam, hogy írok valami fenyegető e-mailt, és hátha... de ha még csak el sem olvassa már amit írok?
2013. jan. 19. 21:14
 6/10 anonim ***** válasza:

Nézz szét, hátha nagy számok törvénye alapján találkozol valami ismerős adattal:


[link]

2013. jan. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
bankszámla alapján 2 perc alatt kiderítik ki a tettes. az 52e Ft pedig pont túllépi azt a rohadt limitet ami a szab sértés és bcs között áll. szal mehetsz a rendőrségre.
2013. jan. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Az emberek hülyék.

Aki nem tanul más kárán majd tanul a sajátján.


Jelentsd fel rendőrségen, minél előbb. Fenyegetőzéssel nem mész semmire.

2013. jan. 19. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Én is így gondoltam. Nem adódik a feljelentésből valami plusz költség?
2013. jan. 20. 13:23
 10/10 anonim ***** válasza:

Ilyen esetben az eljárás: jelzed a vatera felé, hogy mi történt. Ők kiadják az eladó adatai és utána a rendőrségen feljelentést kell tenni. Ezt neki is írd meg, erre azért szoktak reagálni.

A vaterának azért jelezd, hogy kizárják a piactérről, h másokat ne verhessen át.Egyébként, ha bármit veszel aukciós oldalon, először nézd meg az eladó értékeléseit. Beszédes szokott lenni...

2013. jan. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!