Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Olyan internetes 'kattingatós'...

Olyan internetes 'kattingatós' oldalt linkelni, amelyik nem átverés, mondjuk próbálta már, és bejött, amellyel pénzt lehet keresni?

Figyelt kérdés
rengeteg ilyet láttam már interneten,valamilyen igazság alapja úgy gondolom hogy van, ha valakinek van ilyen oldallal pozitív tapasztalata, az kérem írja le.mivel rengeteg időt töltök gép előtt, így gondoltam lenne ilyenre lehetőségem?

2013. jan. 20. 17:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Sajnos csak negatív tapasztalatom van. Gondolom az nem érdekel.
2013. jan. 20. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
pozitív kellene, negatívból gondolom több van sajnos ! :(
2013. jan. 20. 17:31
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sok pozitív tapasztalatom van :) Leírom, honnan indultam és hol tartok.


Ősszel kezdtem foglalkozni ilyenekkel, napi 1-2 órát töltöttem vele. Az első 2-3 héten csak dolgoztam és semmi. Utána lassanként elkezdtek gyűlni az oldalakon a kifizetési minimumok, kivettem a pénzt. Volt, ami fizetett, volt, ami nem. 1 hónap alatt kb. 15-20 dollárt kerestem. Összeszedtem egy listára a megbízható oldalakat, elkezdtem ajánlgatni másoknak, utánanéztem, hogy lehet hatékonyan reklámozni, kialakítottam taktikákat, pl. egyik oldalról kivettem a pénzt és befektettem a másikba, a csaló oldalakon, ahonnan nem küldték ki a pénzt felhasználtam azt reklámozásra (szemét csalók megérdemlik, hogy kihasználjam őket :D), újabb oldalakat kerestem, hogy kipróbáljam őket. Elég sok a csaló, vigyázni kell, de mint írtam, ki lehet használni őket legtöbbször :) Most kb. 4 hónap után ott tartok, hogy havonta kb. 50 dollárt keresek, de már egyre jobban be fog indulni, mert többet tudok majd befektetni azokba az oldalakba, ahol nem kell hálózatot építeni. Hogy mi lesz belőle, azt nem tudom, de látom, mennyi mindent sikerült elérnem eddig. Ugyanannyi időváfordítással, napi 1-2 óra munkával máris kb. 3x annyit keresek, mint néhány hónappal ezelőtt. Megélni nem akarok és ha akarnék, se tudnék belőle, de jól jön ez a plusz pénz.


Itt találhatod a garantáltan fizető oldalakat:

[link]


Ha kérdésed van, szólj :)

2013. jan. 20. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Nadetényleg válasza:
Korrekt, alapos válasz a 3. Napi 1-2 óra munkával havi 10e Ft-ot keresni azért nem tudom jó buli-e, persze ha nincs más, ez sem semmi. Ha arányosítjuk az 8 óra munkáért havi kb. 50e Ft. Nem tudom, hogy ez jó irány-e egy vállalkozás indításához.
2013. jan. 21. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!