Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » 1 millio dollaros nyeremeny!...

1 millio dollaros nyeremeny! Szerintetek ez igaz?

Figyelt kérdés

Ma kaptam a facebooktol egy levele azzal a tartalommal hogy nyertem 1 millio dollart.Szerintetek mi igaz belolle?Itt a szoveg amit irtak!!



Facebook csoport kívánja tájékoztatni Önt, és gratulálok a feltörekvő

mint a mi 2013 Facebook Grand Rewards győztes, örvendetes, hogy az új

év új kezdet.


A Facebook Rewards program történik négyévente. Ön választották ki

véletlenszerűen a Facebook internetes sorsoláson rendszergazda.

A sorsolás rendszergazda egy automatizált program, amely kiválasztja

Facebook felhasználók véletlenszerűen a mi honlapunkról

www.facebook.com.


Ön már jóváhagyták a követelés teljes készpénz-díjat a $ 1.000.000

(egymillió dollárt) Lásd alább a nyerő részletek:


2013. febr. 22. 17:53
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Ha csak a tizede igaz lenne, én már régen milliárdos lennék.
2013. febr. 22. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Én 3 napja nyertem kb. 700ezer Eurót, mert kisorsolták az e-mail címem egy olyan lottón, amin sose játszottam... Ott is volt vagy 5féle igazoló szám, e-mail címek, de a f@szom sem akar csalókkal levelezni...


Amúgy azon is csodálkozom, hogy a kérdező tényleg ekkora fogyatékos, hogy elhiszi mindezt, ráadásul süt róla, hogy Google-fordítóval csinálták. El se tudom képzelni, hogy mi történne, ha egy ilyen hülye ember egy komolyabb csalóval akadna össze...


Én is írhatnék egy ilyet: Tiéd a 100000-ik kérdés a GYK-n, ezért garantáltan kapsz 50 millió forintot. A nyeremény azonosítód: 2586387-2342962 a visszaigazoló kódod: HjK587wA

Jelentkezz a kisspista@ímél.hu címen a nyereményedért (amihez csak kártyaszámod, a lejárati idő és a CVC kód kell/fizess 100ezer banki költséget/kémprogramot küldenek stb.)

2013. febr. 22. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Ezek a tipikus csalók, tipikus Google fordítós levéllel.

Nehogy megadj semmilyen adatot!!!


Az ilyen jellegű levelek mindig csalások (én is nyertem múltkor 25 millió fontot a brit lottón, úgy hogy életemben nem voltam Nagy-Britanniában, és nem is lottóztam sehol), főleg ha ilyen magyarsággal készültek. A csalók kényelmesen lógatják a lábukat a Kajmán-szigeteken, és várják, hogy a sok hülye jelentkezzen.

2013. febr. 22. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Még annyit kedves Kérdező, hogy ne legyél a következő áldozat, ne higgy el mindent!!! Sajnos sok ezer embert vernek át így, mert sok a hülye ember. Pedig ezek a dolgok teljesen elkerülhetőek, még 10-es IQ-val is. Csak az emberek kapzsik és naivak, ezért működhet ez a csalás. (és nemcsak Magyarországon, hanem az egész világon)

Amúgy hány éves vagy?

2013. febr. 22. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
16
2013. febr. 22. 22:17
 16/17 anonim ***** válasza:
Nos aki olyan hülye hogy az ilyet benyeli, az meg is érdemli hogy lehúzzák!
2013. febr. 23. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Én is, és egy pár ismerősöm is ugyanezt az üzenetet kapta, 100%, hogy nem igaz. Sajnálom.
2013. febr. 25. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!