Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hol kaphatnék hamarabb munkát:...

Hol kaphatnék hamarabb munkát:Anglia, Olaszország vagy Svájc?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok és legalább 30 évesen költöznék ki e 3 ország közül valamelyikbe az angol középfokút elkezdtem,de a többi 2 országba meg olasz,francia és német is kellhet?30 évesen már legalább kitudok járni 1-2 sulit meg addigra jogsi is meglehet.A kérdésem az h hol kaphatnék hamarabb munkát,hova érdemesebb menni,tapasztalatok,mivel számoljak,hova menjek ki?
2009. szept. 14. 23:06
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

12 év alatt sokminden változhat. ha az angolt feltornázod társalgási szintre, akkor az itthoni végzettségednek megfelelő melót hamarabb találsz a királyságban, mint itt.

svájc az felejtős, nem komázzák a külföldieket, olaszban pedig nem mennél sokra az angollal. szóval anglia.

2009. szept. 14. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Svájc miazhogy felejtős?

Én nem akarok Uniós országban élni :(

2009. szept. 15. 16:09
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Haha, éppen fordítva mint az első. Anglia felejtős, ott nem szretik a külfödieket, Svájc viszont nagyon jó, és az emberek is kedvesek. Olasz o.-ban pedig én sose gondolkodtam, mert az a "kultúra" nekem nem jön be, ezért arról nem tudok véleményt mondani.
2009. szept. 15. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A helyedben az Egyesült Királyságba biztos nem mennék, mert rossz az idő, az emberek többsége ronda, és nagyon bunkók. London eléggé veszélyes város. Svájcban elég távolságtartóak az emberek, viszont nagyon jól lehet keresni. Olaszország gyönyörű hely, de... nem épp az a hely, ahova mennék. Szerintem Svájc a legjobb ezek közül.
2009. szept. 27. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
olasssz!!! kint élek és nagyon jól keresek:)
2010. nov. 16. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Olasz. Most már 🇬🇧 nem easy.
febr. 3. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!