Hajléktalan leszek?

Figyelt kérdés

Sajnos elvesztettem a munkámat és egyszerüen nem tudok elhelyezkedni már 2 hónapja. Az albérletemet sem tudom fizetni, a héten el is kell hagynom. Kajára sincs pénzem, már remegek az éhségtöl. Ilyenkor mit lehet tenni????


Fél éve el sem tudtam képzelni, hogy ilyen elöfordulhat :(



2013. máj. 13. 13:03
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Szomorú történet. Ha nincsenek tartalékaid, akkor költözz haza a szüleidhez. Kölcsönbe ne menj bele munka nélkül.
2013. máj. 13. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Nincs kihez költözzek... :/
2013. máj. 13. 13:11
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Honnan költöztél akkor albérletbe? Barátok nem tudnak segíteni átmenetileg?
2013. máj. 13. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Már nagyon régóta albérletben élek. Nem, a barátaim sem tudnak már kérdeztem.
2013. máj. 13. 13:14
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Be kell jelentkezned a munkaügyi hivatalba. Állandó lakcímed csak van. Vidéken élsz?
2013. máj. 13. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
83%

Melyik részén élsz az országnak?

Nincs valami alkalmi munka? Időseknek bevásárolni, esetleg takarítani, kertben segíteni.

Barátaid sincsenek? Semmi rokon, hozzátartozó?

2013. máj. 13. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Bp.

Higyjétek el nem vagyok válogatós a munkában. Gondolom nem kell bemutatni senkinek, hogy ilyenkor mennyi "barátja" van az embernek...

Konkrétan éhezek és nem kicsit vagyok magamalatt (ami mégjobban megnehezít mindent).

2013. máj. 13. 13:20
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Pedig nincs más, egy barátnál, ismerősnél vagy rokonnál meghúzni magadat és onnan próbálni állást keresni.

Nagyon sz.ar szituáció, én is voltam 14 hónapig munkanélküli - aztán találtam egy messze képesítés alatti munkát egy gyártósor mellett, dehát a semminél az is jobb.

2013. máj. 13. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
87%

Van szakmád, érettségid? Vagy miben van tapasztalatod?

Nő vagy férfi vagy?

2013. máj. 13. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Köszi a segítségeket, de már ezeket én is végigzongoráztam. Sehova nem tudok menni. Most a munkakeresést az is nehezíti, hogy pánikba vagyok, hogy az utcára kerülök. Már az is megfordult a fejemben, hogy feladom... :/
2013. máj. 13. 13:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!