Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogy működik a GARANCIA az...

Hogy működik a GARANCIA az webáruházakból rendelt termékekre?

Figyelt kérdés

Ha vmi baja van mondjuk a garancia ideje alatt, akkor a webáruházba kell visszaküldeni? Az átvételi papírral együtt?


Hogy van ez?



2013. máj. 22. 23:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Az áruház szabályzatában le van írva hogyan lehet érvényesíteni a garanciát.Nem egyforma mindegyiknél!
2013. máj. 23. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
41%
Ha rendes boltban/áruházban veszed a terméket, akkor sem oda kell vinni a terméket garnciális probléma esetén, hanem a gar.jegyen megadott szervízbe. Ugyanez van a webshopos vásárlásnál is.
2013. máj. 23. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Amit utolsó ír az nem igaz.


A vásárlás helyére MINDIG viheted a terméket garanciális ügyintézés céljából. Ez alól soha nincs kivétel.


Egyes boltok pedig megjelölik a szerződött szervízpartnerüket a garanciajegyen. Ha akarod akkor egyből viheted a szervízbe is a hibás terméket. Hangsúlyozom, ha akarod! Ha neked kényelmesebb a vásárlás helyére vinni akkor ott is leadhatod, kötelességük nekik intézkedni ilyen esetben!

2013. máj. 23. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

És gondolom a postaköltség a vevőt(=engem) terheli.. ?


Nem találtam infot erről az oldalon...

2013. máj. 24. 16:33
 5/5 A kérdező kommentje:

De találtam, csak vak vagyok... :P

Valóban mindenhol máshogy működik, és általába a vevőt terheli a szállítási költség.

Jó tudni!:)


Köszönöm a válaszokat!

2013. máj. 24. 16:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!