Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Milyen lehetőségeim vannak,...

Milyen lehetőségeim vannak, ha magánszemélytől vásároltam személygépkocsit, de ő nem tájékoztatott engem a motor állapotáról!?

Figyelt kérdés
Golf 4-es autórol van szó 1.6-os, miután elhoztuk olajcserét elvégeztük plusz a szűrő cseréket, de ezután valami brutálisan kezdte enni az olajat 1000km-en 5l olajat evett meg, rákérdeztem a volt tulajra hogy nála is ette-e az olajat és utólag tájékoztatott, hogy olaj adalékkal járt ő is! ha ezt tudom akkor meg se veszem és most a javíttatás 150-200ezer ft!

2013. máj. 25. 17:15
 1/4 anonim ***** válasza:

A szerződésben ennek nyoma kellene hogy legyen, ha nem így van, akkor rejtett hibának minősíthető és perelhető, de:!!

Azt lehetetlen nem észrevenni, legyen bármekkora lúzer is valaki, hogy nincs rendben valami, mert az a motor úgy füstöl, hogy menekül az ember...

És nem igazán hiszem el, hogy van motorolajadalék, amely ekkora "normál" motorolaj fogyást "karbantart"...

Márpedig az autót megtekintett, kipróbált állapotban vetted nem?

2013. máj. 25. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
kipróbáltuk mentünk vele egy karikát,nemfüstölt mivel 10ezres adalékot öntött bele így füstölni se füstölt szépen csendben ment, és azért illik róla szót ejteni hogy eszi az olajat mivel rá is kérdeztünk :)
2013. máj. 25. 20:57
 3/4 anonim ***** válasza:

EGY Túl vékony olajat raktatok bele! (kopott motornál sűrűbb olaj kell bele már mit a gyárilag megadott)


KETTŐ használta autót vettél. Mit vártál ? tökéletes legyen ?


HÁROM balek vagy.

2013. máj. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szó elszáll, írás megmarad...
2013. máj. 26. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!