Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hol érdemes külföldön dolgozni?

Hol érdemes külföldön dolgozni?

Figyelt kérdés
Főleg angol nyelvterület érdekelne. London lenne az ideális ha nem lenne olyan drága mint amilyen.Nem feltétlen Anglia érdekelne, esetleg szóba jöhetne más ország is ahol mondjuk a klíma is kedvezőbb.

2013. jún. 13. 11:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Én most Hollandiában voltam. 1400 eurós órabér és megszakadni sem kell. Az időjárás elmegy. Angol nyelvtudás elég ahhoz hogy munkát kapj de azért majd ott meg kell tanulni alap szinten hollandul.
2013. jún. 13. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az az órabér természetesen minimálbér akart lenni. :D

első voltam

2013. jún. 13. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hollandia nekem is eszembe jutott.Hogyan sikerült munkát találnod ott? Szeptembertől szeretnék küloföldön dolgozni mindenképp...
2013. jún. 13. 12:14
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is hallottam, h hollandia jo hely munka szempontjából. Mi is tervezzük, h kimegyünk dolgozni. Mind a ketten jol tudunk angolul, de mi írországra gondoltunk. Nem tudom, hogy milyenek ott a lehetőségek, de állítólag ott nemigen van szegénység, ha az ember normálisN ledolgozza a 8 óráját heti 5 alkalommal. Valaki tud erről valamit bővebben?
2013. aug. 7. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!