Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mire számíthatok, ha jelentkez...

Mire számíthatok, ha jelentkezek diákmunkára a McDonaldsba?

Figyelt kérdés

Mindenre kíváncsi vagyok: miket kell csinálnom (milyen lehetőségek vannak), mennyit kell dolgozni egy nap, milyen az időbeosztás, mennyit fizetnek, stb.

(16 éves lány vagyok)

Tapasztalatok is érdekelnek!

Előre is köszi!



2008. jún. 21. 20:54
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én tudnék neked nyárra éttermi munkát ha budapesti vagy.

Csak hétköznap

Csak napközben

Bőséges kaja

Pénz megállapodás szerint.

Írj privit.

2008. jún. 24. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 no name88 válasza:
szopás a köbön...tapasztalat 1 éve dolgozom diákként de csak mert jó a lóvé és ugródeszkának nem rossz...
2010. szept. 26. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

A hónapban vettek fel az egyik mekibe, mai napig rendezem a papírokat, bár pont ma lettem kész az orvosi papírok, és munkavállalási papírokkal, szóval be is vittem hozzájuk, de ez nem lényeg.

Elolvastam itt minden írást, bár a legtöbb két éves, érdekelne, hogy most mi a helyzet a mekikben? :)

Első alkalommal mondanak el mindent, vagy hogy lesz?

2010. szept. 28. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
ha el érsz 1 szintet rájössz hogy lehet okoskodni és a a munkatársak is arcok akkor könnyen kiegészítheted a fizud + 100k val havonta ^^ ha tudnád hogy egyes helyeken mik mennek 1általán nem csodálkoznának az emberek hogy a max 100 ft -ból összeállított szendvicseket mért adják több ezerért... :D
2010. nov. 10. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!