Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha szerdán "feladtak" nekem...

Trauboy kérdése:

Ha szerdán "feladtak" nekem egy csomagot a postán, akkor annak ide kellett volna érni nem? Mindjárt 3 óra! Ma jön, vagy lemondhatok róla és mennyek a rendőrségre?

Figyelt kérdés

2013. júl. 15. 14:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Ha akkor adták fel akkor biztos a városi postahivatalba került, és másnap szállíthatták el a helyetekhez illetékes postára. Persze attól függ hogy elsőbbségivel lett feladva vagy csak úgy simán. De ne menj a rendőrségre, először a helyi postára rákérdezni, és hívd fel a feladót hogy ő is kérdezzen rá meg küldje át a feladási kódot, az alapján utána tudnak nézni hogy merre van a csomagod.

Ha sima csomagként lett feladva és nem elsőbbségiként akkor lehet akár több nap is a szállítási idő, mert ha az ország másik felén lett feladva akkor legalább 3-4 posta hivatalon megy keresztül a csomag ami akár napokba is telhet mire elviszik a te településedre és ha ma érkezett meg oda főleg ilyen tájt akkor már nem fogja a postakocsi kivinni, szóval még várhatsz vele 1-2 napot aztán reklamálj. Rendőrségre csak akkor menjél vele ha a postán aztmondják hogy eltűnt de ők fognak eljárást indítani hogy az hova került és miért veszett el, és ha tudják vagy sejtik hogy nem hanyagság hanem lopás történt akkor ők tesznek feljelentést.

Ha így simán mász a rendőrségre csak elzavarnak a postára hogy először ott érdeklődj, nem fognak vele foglalkozni ameddig ott meg nem mondták hogy mivan, és kérdezzél rá a feladóra hogy mikor adta fel, mert ha szerda délután akkor csak csütörtökön vihették el a csomagot a helyi fő központba aztán az pénteken ottvan azt felviszik fővárosba majd onnan a hozzátok legközelebbi helyre az már hétfő, és lesz holnap mire a te településed postájára kerül ahol vagy kiviszik aznap vagy nem. Ha elsőbbségivel lett feladva akkor nem viszik keresztül ennyi helyen akkor már másnap meg kell érkezzen ami jóval drágább. De megbízható mert kevés ember keze alatt megy el, és gyorsabb.

2013. júl. 15. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Attól függ, honnan rendelted. Mert ha feedback rendszer nélküli hirdetési oldalról, akkor lehet, hogy fel se adta az üzletfeled...
2013. júl. 15. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nekem megyeszékhelyről feladott ajánlott elsőbbségi levél kerek egy hét alatt ért fel Budapestre (másodjára, teszem hozzá, mert elsőre nem ajánlottként örökre eltűnt), u.h. ennyi a Magyar Postánál símán belefér az ügymenetbe. Ilyenkor egyébként még a szokottnál is gyalázatosabbak, mert a szabadságolások miatt a helyettesítő postások a saját s_ggüket sem találnák meg két kézzel + zseblámpával.
2013. júl. 15. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Pestről zalába jön! Mobilemánia Salzburg üzlet adta fel! Egy Nokia lumia 920-as telefon! Befizettem 11000 ft-t a hirdető számlájára! Holnapig várok, és bemegyek a postára! Én úgy tudtam, hogy egy csomagnak max. 3 munkanap kell!
2013. júl. 15. 14:58
 5/12 A kérdező kommentje:
Én szerdán feladtam egy csomagot fejérbe, és péntekre odaért!
2013. júl. 15. 15:01
 6/12 anonim ***** válasza:
Elég fura neve van, ha pesti bolt. A kereső sem ismeri...
2013. júl. 15. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
2013. júl. 15. 15:12
 8/12 anonim ***** válasza:
Erről beszéltem az előbb. Feedback rendszer nélküli hirdetési oldal. No comment.
2013. júl. 15. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Hát, ha nem átverés, akkor Salzburgból jön, oda kevés lesz a 3 munkanap.
2013. júl. 15. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Veres Dávid András, UniCredit
2013. júl. 15. 15:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!