Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ajánlott levelet várok lassan...

Ajánlott levelet várok lassan egy hete, de még mindig nem érkezett meg. Ha bemennék a postára, meg tudnák mondani, hogy mi van vele? Minden esetben kell a rag szám?

Figyelt kérdés
Adtak fel nekem ajánlott levelet a múlt hét közepén, és még nem érkezett meg. Lehetséges, hogy valami történt vele? Olvastam olyat hogy 2-5 munkanap szokott lenni a kézbesítés általában. Ha az 5 munkanapot nézem, még benne vagyok, de kicsit már nyugtalankodok. Meddig van esély, hogy megjön? És mikor nincs már?

2013. júl. 15. 16:40
 1/5 anonim ***** válasza:

Kell hozzá a ragszám.


De viszont érdemes bemenni az illetékes postára, és megkérdezni, hogy nem jött-e esetleg egy levél neked. Mert van, hogy a postás elfelejt értesítőt hagyni, vagy elfújja a szél stb. Szóval lehet, hogy ott van a postán, csak nem tudsz róla.

2013. júl. 15. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Pedig minden nap itthon voltam. Na mindegy ha holnap délbe se jön meg, délután bemegyek és megkérdezem, köszi a választ.
2013. júl. 15. 17:07
 3/5 anonim ***** válasza:

De megkérheted a feladót, hogy érdeklődjön a postán, hogy mi a helyzet.

Vagy pedig elküldi a ragszámot és akkor te is tudsz érdeklődni.

2013. júl. 15. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ugye nem vásároltál valamit egy apróhirdetési oldalon...
2013. júl. 15. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Még annyit hozzátennék, hogy ahhoz, hogy tudakozódni tudj fog kelleni az ajánlott szelvény vagy annak a másolata, mert anélkül csak a postás jóindulatán fog múlni, hogy megnézi-e vagy sem...
2013. júl. 16. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!