Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Vettem egy konzolt az apródon,...

Vettem egy konzolt az apródon, utánvétellel. Olyat lehet csinálni hogy kibontom a csomagot, mielőtt kifizetem? Vagy kifizetem és a postás előtt bontom ki, és ha nincs benne, a pénzt vissza adják? (Fontos)

Figyelt kérdés

2013. aug. 7. 15:47
 1/8 A kérdező kommentje:

Akitől vettem, rendes kölyöknek néz ki, vagyis a beszélgetésből azt szűrtem le.Képeket küldőd a beszélt konzolról, még a postát is feleztük (elsőbbségivel küldi vagy mi, és mondta hogy drágább de a felét állja és nekem csak 2e fizetek)de mindezektől félek hogy mi van ha átver.

Tudom hogy csak személyesen oldható meg. De most se kocsi se busszal nem tudtam volna megoldani sajna.Eddig mindig rendesen megkaptam amit akartam de most elszaporodtak azok az emberek akik átverik a népet.

2013. aug. 7. 16:00
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem lehet ilyet csinálni. A postának semmi köze hozzá, hogy mi van a csomagban, csak kiviszi neked.
2013. aug. 7. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Aha.

Akkor ha nem az van benne akkor forduljak a rendőrségere?

És menyi idő alatt rendezik el a dolgot?

Hogy járnak el?

2013. aug. 7. 16:11
 4/8 A kérdező kommentje:
Azt olvastam hogy a postán olyat lehet csinálni hogy megnézem és nem jó a konzol a pénzt vissza lehet fogni vagy mi, az hogy a pénzt nem küldik el. Vagy ez hülyeség?
2013. aug. 7. 22:08
 5/8 anonim ***** válasza:
Persze. A postán megvárják míg kibontod és kipróbálod, összeszereled... Na ne röhögtess!
2013. aug. 8. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Jó lett volna de mind1 megjött az volt benne amit kértem.

Most izgulhatók hogy a külső hdd amit megvettem megérkezzen és az legyen benne :DDD

2013. aug. 8. 17:14
 7/8 anonim ***** válasza:
Túl nagy értékű dolgokat, pont ezért nem érdemes magánszemélytől postán venni, mert vagy nem azt kapod vagy nem jó. Ez így rizikós. Ezért jobb a személyes átvétel, de abban is benne van, hogy a cucc rossz...
2013. aug. 8. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
hát én elmennék oda csak én az ország keleti részén lakok kint szélen ő meg pont nyugaton :D kb több lenne az út mint a konzol :D ez nekem meg nem éri meg :)
2013. aug. 8. 20:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!