Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan tudok magánszemélyként...

Hogyan tudok magánszemélyként tőzsdézni bróker nélkül. Adni venni akár neten keresztül itthonról? Ez lehetséges, ha igen hogy?

Figyelt kérdés
2009. okt. 27. 22:36
 1/8 anonim ***** válasza:
25%

Inkább add nekem a pénzed!! :D


Most komolyan, neked ahhoz nincsenek és soha nem is lesznek mega technikai feltételeid!! Iszonyat gyors net kell hozzá pékdául!!


Ott a tizedmásodperceket milliókban mérik!!!


Felejtsd el ha jót akarsz!!


Elbukod mindened egy óra alatt!!


Ja és az Apeh is le fog fejni mint a kecskét ha esetleg mégis szerencséd lesz és nyereségre teszel szert..

2009. okt. 27. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem sehogy. Én úgy tudom, hogy a tőzsdén csak alkuszok (brókerek) köthetnek üzletet. Tehát ha adni-venni szeretnél, egy alkuszt kell megbíznod.
2009. okt. 27. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
2009. okt. 28. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
93%
A tőzsdén csak tőzsdetagok kereskedhetnek közvetlenül. Neked meg kell bíznod egy ilyen céget, és ezután akár otthonról, neten keresztül adhatod a megbízásokat, amit majd ők végrehajtanak. Én a KBC Equitas-sal dolgozom, jók és olcsók. nincs villámnetem és ócska a laptopom is, mégis keresek vele rendesen...
2009. okt. 28. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ez volt itta reklám helye, amúgy érdekes felfedezni az ellentmondást az állításodban előző :D


Manapság már nem olyan elérhetetlen egy normális laptop!

2009. okt. 28. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 SinkronProfit válasza:
100%

Persze, hogy lehetséges. Manapság már sokan kereskednek otthonról a saját számítógépükről. Nem kell más hozzá mint:

- egy adott tőke (nem kell óriási) ha már megy kicsiben akkor nagyban is fog!


-egy brókercég, ahova a tőkét fogod utalni. Ennek aza a szerepe, hogy biztonságban tudd a pénzed. Tévedés ne esség a brókercég egy bank ahol TE kereskedsz a pénzeddel nem pedig más. Ők cserébe jutalékot kapnak (bróker függő de nem kell megijedni nem vészes)


- egy platform (kezelőfelület), amit számítógépedre telepítve arra használsz, hogy pozíciókat nyiss, zárj, megtekintsd a különböző árfolyamok chartját stb.


A legfontosabb szerintem, hogy nézz szét a piacon és keress egy számodra megfelelő iskolát, ahol megtanítják neked, hogy hogyan kell kereskedni és a pénzedet nem elveszíteni.


Bővebb információkat találhatsz a [link] oldalon vagy a fórumon is találhatsz egy csomó információt [link] /forum


Remélem sikerült választ kapnod!


Minden jót

2010. okt. 8. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én vagyok az ellentmondásos válaszoló. Na azóta vettem már egy normális laptopot, hogy az ilyen nagyokosok nehogy lenézzenek. :-)
2010. okt. 8. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Milliárdos lettél azóta?
2018. nov. 14. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!