Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Július 1. -én változtak a...

Július 1. -én változtak a postai díjak. Hol tudom megnézni az új utánvételes díjakat? Többi lent (? )

Figyelt kérdés

Nem rég adtam fel csomagot utánvétellel. Viszonylag kis csomag volt, és 2kg és az utánvételes postaköltség 2190 volt.

Most szeretnék feladni újra egy csomagot, meg is akartam nézni, hogy mennyi lenne a postaköltsége(18kg), de ami a posta honlapján van pdf fájl, abban nem szerepel olyan, hogy utánvétel. Próbáltam úgy is keresni, hogy nem név alapján, hogy megkeresem mi kerül 2190-be, hátha más a hivatalos elnevezése az utánvétnek. De sehol nem találtam 2190-es postaköltséget.



2013. aug. 24. 22:49
 1/3 anonim ***** válasza:
2013. aug. 24. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
ezt mondtam, hogy itt nincs olyan postaköltség, amit egy hete fizettem, ezért nem tudom, hogy akkor mennyi lenne
2013. aug. 25. 00:15
 3/3 anonim ***** válasza:
Mekkora összeg volt az utánvét és milyen formában kérted (Csekk vagy utalás)?
2013. aug. 25. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!