Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Egy biztosítónál van megbizsi...

Egy biztosítónál van megbizsi szerződésem, Ákis kategoria és Egyéb jövedelemszerző tevékenységnek számit. Meg kell-e szűntetni ezt a megbízási szerződést, hogy kapjak GYES-t?

Figyelt kérdés
Nem munkaviszony, nincs fix jövedelem csak jutalékos, április 1-je ota él és még nem kaptam fizut eddig. Augusztus 5.-re vagyok kiirva. Segitsetek, légyszi, h meg kell-e szütntetni ezt vagy sem??Köszönöm előre is a válaszokat!!
2008. júl. 9. 14:17
 1/2 anonim válasza:
Szerintem nem. Ha Garanciás vagy, akkor meg tudom kérdezni pontosan. Gratulálok amúgy!
2008. júl. 18. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, nem garanciás voltam. Azóta közös megegyezés alapján végülis megszűntettük ezt a szerződést.
2008. júl. 19. 10:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!