Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha külföldi állásközvetítő...

Ha külföldi állásközvetítő céghez jelentkezik az ember (alacsony pozíciókra), akkor a korábbi vezetői (csoport, műszak stb. ) beosztások maradjanak benne az önéletrajzban vagy inkább ne?

Figyelt kérdés

Az itthoni tapasztalat szerint ha alacsonyabb pozícióra jelentkezel mint amiben korábban voltál, akkor nem vesznek fel ha benne van az önéletrajzban a vezetés.

Szerintetek?



2013. nov. 13. 13:02
 1/3 anonim ***** válasza:

Ne, ha alacsony pozícióra jelentkezel. Én is megjártam, mert összedobtam egy pöpec önéletrajzot, tényleg valós szakmai tapasztalattal. Amikor jelentkeztem, néhány cég be se hívott, mondván túlképzett vagyok. Az én "szintemen" meg azon aggodalmaskodtak, hogy a képesítésem az most az ottani rendszerbe hogyan illeszkedik...

Végül sikerült találni, ezek is aggodalmaskodtak, hogy túlképzett vagyok, de az interjún meggyőztem őket. :-)

Szerintem csak azért vettek végül fel, mert azonnal tudtam kezdeni és nekik pont így kellett ember, de végül egyikünk se bánta meg, hogy így alakult.

2013. nov. 13. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Én túlképzett biztos, hogy nem vagyok, de voltak előléptetéseim és így szereztem tapasztalatot (alsóbb és közép) vezetésben.

Ennek ellenére soha nem reagáltak, ha vezetői pozícióra jelentkeztem. Sőt az alacsonyabb szintű munkákra sem volt addig reakció, amíg ki nem vettem a vezetést az önéletrajzból.

Azonban amint kikerült, egyből jöttek a gyári operátor lehetőségek.

2013. nov. 14. 15:08
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is az volt a gond, hogy vezetőnek kevés vagyok, meg nem is vágyom rá, de egyszerű munkára meg azt mondták, hogy túlképzett.... :-S
2013. nov. 15. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!