Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Szerintetek melyiket válasszam?

Szerintetek melyiket válasszam?

Figyelt kérdés

Van jelenleg 2 munkahely ahová felvettek,de csak Decemberre,ami azért segítség is. Szóval egyik a forralt boros,oda du.4-től éjjel kettőig kellene menni, ő 23.-án 110 ezer nettót ad kp-ba be is jelent. A másik az Extreme Digital ők egy műszaki bolt itt van a Sugárban,oda is felvett az ember szintén egy hónap árukiadónak. Ott annyi lenne a dolgom,hogy a megvásárol kifizetett számlával a vevő oda jön hozzám én töltöm ki a jótállási dolgokat,és ellenőrzés után én adom át a megvett terméket neki,ez lenne Dec.23-ig 90-100 ezer között fizetne azt mondta a hapsi. tehát nekem legkésőbb holnapra el kellene döntenem melyiket válasszam.Szivem szerint elvállalnám mind a kettőt:D

Core Dual

18:21

Core Dual


az extreme digitalba de.9-től este 10-ig kellene menni


minden nap


a forralt boros pedig heti 6 nap


az a ciki


hogy a forralt boros már bejelentett


a másiknál hnap kéne az orvosit intéznem


és vmelyiknek szólnom kellene h tárgytalan



2013. nov. 28. 18:26
 1/10 anonim ***** válasza:

"az extreme digitalba de.9-től este 10-ig kellene menni


minden nap"


Hétvégén is mindennap 9 am- 10 pm ??

2013. nov. 28. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igen,mivel áruházon belül van.
2013. nov. 28. 18:44
 3/10 anonim ***** válasza:
Minden nap bemennél dolgozni 9-22-ig?????? nyima szabadnap?
2013. nov. 28. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Hát azt mondta a csávó,hogy Dec.2-től 23-ig. mivel Karácsonykor nagy a forgalom és kettő árukiadó kell,gondolom akkor nincs szabadnap. Nem említette
2013. nov. 28. 18:54
 5/10 anonim ***** válasza:

Ok. Bejelent-e az extreme digital ? Mennyi a nettó?


Az első nagyon jónak tűnik, ha bejelent és a fizu is remek. Negatív hogy hidegben kell áldogálni. Az extreme dogotalosban pedig az, hogy kb folyton kimerült lennél. Csak aludni járnál haza, azt nem is bírnád tovább

2013. nov. 28. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

én úgy tudom, hogy az extreme digital egy gány cég a dolgozók oldaláról nézve. (magyar cég asszem, szal mit vártunk...)


a forralt boros korrektebbül hangzik még ha több is a fizikai munka (gondolom)

2013. nov. 28. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Igen,bejelentene,holnap kellene az orvost és a szerződést intézni,bár még személyes adatokat nem kértek. Azt mondta olyan 90-100 ezer de nem tudom,nettó-e avagy bruttó. Ezen is csak most gondolkoztam el. Annyit mondott,hogy olyan 90-100 ezer között keresnék. De a forralt boros már be is jelentett. Elkérte az adataimat és rögtön.
2013. nov. 28. 19:05
 8/10 anonim ***** válasza:
Akkor az bruttó lenne...Az extreme digital valóban egy dolgozókat lehúzó cég hírében van. Én az elsőt választanám a forralt borosat. De ez csak szubjektív a döntés a tied
2013. nov. 28. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
mert kérdezte tőlem,hogy mennyi lenne az általam elvárt bér,mondtam,hogy olyan 100 körül,és azt mondta igen,olyan 90-100 ezer között,de hogy ő bruttóra gondolt-e azt nem tudom,mert én nyílván nettóra.
2013. nov. 28. 19:16
 10/10 anonim ***** válasza:

Update:


Extreme Digital: 2021 fizetés.


161 havi órára kedvezmények nélküli nettó 150.000 + 6 ezer kafeteria.



WOW

!

!

!

2021. febr. 18. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!