Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Összegyűlt egy csomó erzsébet...

Összegyűlt egy csomó erzsébet utalvanyom mert sose költöm el van valami hely qhol bevaltsak pénzre nekem? Mert sajna se meki se burger kingben nem tudom levasarolni

Figyelt kérdés
2013. nov. 30. 16:34
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
ember......bemész a Tescoba,vagy bármilyen fostalicska boltba,és levásárolod!
2013. nov. 30. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:

Elvileg éppen ez a lényege ennek az utalványnak, hogy nem tudod gyorséttermi kajára költeni...

Amúgy a legtöbb nagyobb üzletlánc boltjaiban "beváltsák".

2013. nov. 30. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:

Jancsak az a baj nekem a tescobol nem kell semmi tesco ajandekutalvanyom is van azt is le kell vasarolnom 31 ig nekem inkabb a pénz kellene. Régebben dolgoztam egy kis boltban es ott mindig bevaltottuk magunknak pénzre. Így gondoltam hatha van ilyen hely ahol bevaltsak.ahol dolgoztam az csődbe ment így ott nem tudom. Én inkabb ruhat vennek belőle vagy ha kaja akkor meki burger king. Starbucks costa cafeba eltudtam volna költeni eddig is.

De normalis helyeken nem fogadhak el csak az edenredet meg ilyeneket

2013. nov. 30. 16:46
 4/24 anonim válasza:
vannak helyek ahol ruhára is beváltják
2013. nov. 30. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
De hol?
2013. nov. 30. 17:02
 6/24 anonim ***** válasza:
22%
a meki is elfogadja
2013. nov. 30. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Melyik meki? Astoria deak vaci blaha westend nem az tuti
2013. nov. 30. 17:29
 8/24 anonim ***** válasza:
95%

"Normális hely" a McDonald's meg a Burger King??

"Beváltsák"?


Milyen elfuserált ember vagy te??


Mondjuk add oda akkor a családodnak, mert ők az olyan "nem normális" helyeken, mint pl. élelmiszerbolt, veszik a vasárnapi ebédhez valót, képzeld el...

2013. nov. 30. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
46%

Én megveszem tőled, feltételek a következők:

Ne legyen!

1. lopott

2. kezelt

3. lejárt

4. hamis


Ami legyen!

1. kb. 1/3-ad áron

2. te hozd el

2013. nov. 30. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

Hova pesti vagy? Mennyirt venned meg 50 ezer ft ertekü van. Új 2014 dec 14 bevalthato valamlyik meg bontatlan is.havi 5 ropit kapok de nem költóttem el.

Ám valaki irja mar meg melyik mekiben valtsak be? Én a mekit a burger ki get meg a starbuckot meg a costa cafet szeretem.es a regi utalvanyt bevqltottak itt de ezeket sajna nem

2013. nov. 30. 17:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!