Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogy gyűjtsek össze nyárra...

Hogy gyűjtsek össze nyárra 300000 forintot? 13/f

Figyelt kérdés
Egy utazásra lenne amire ha kifizetem az én részem akkor tudok menni kérlek segítsetek nagyon fontos lenne! :)

2013. dec. 8. 21:31
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:

Gazdag gyerek vagy, elkényeztetett...

Egyetlen megoldás lehetséges kérsz anyukádtól!

2013. dec. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
79%
nem ütöttél el 1-2 nullát?
2013. dec. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Nem
2013. dec. 8. 21:54
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

Akkor viszont nem értem csórók vagytok, de 300 ezres nyaralásra akarsz menni+ költőpénz?


Anyád meg kitekeri a belét is, hogy kenyér kerüljön eléd, nézz magadba!

2013. dec. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
78%

300. ezer forint elég sok pénz nyaraláshoz?? Mégis hova mennél nyaralni?? Afrikába??

Ennyi pénzt 13 évesen tuti nem gyűjtesz össze, még úgy sem ha minden ünnepre pénzt kérsz..

Még egy dolgozó ember sem tud ennyit összespórolni egyedül..

2013. dec. 8. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
79%

Add el a veséd!


"Még egy dolgozó ember sem tud ennyit összespórolni egyedül."

2 átlagos fizetésből sem lenne könnyű összerakni nyárig.

2013. dec. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
67%
300k csak a te részed?? Hova a jó életbe akarsz te menni nyaralni? Egyszerűen röhögve szórod ki a százezreket az ablakon, míg állításod szerint anyád alig tart el titeket. Gratulálok.
2013. dec. 8. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
kellet odaírnom mire kelll am meg ötleteket várnék...
2013. dec. 8. 22:17
 9/23 anonim válasza:
82%
huh hát nem tudom... elmondottak alapján nem vagytok gazdagok. de gondolom gazdagabbak mint az én nézőpontom szerint a szegények. Hát vagy kérsz pénzt vagy ne adj Isten lopsz pénzt. Dolgozni nem dolgozhatsz. Én 3 éve spórolok amióta dolgozom, azóta bírtam nagy nehezen összeszedni fél milliót és az is orvosi dologra kellet.
2013. dec. 8. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
86%

Teljesen mindegy mire kell. Ha nem vagytok gazdagok, és anyukád egyedül tart el titeket, akkor semmire nem költök 300.000 ret. Főleg nem nyaralásra.


Fel kéne fogni amit írunk... ahelyett h a hülyeségedet szajkózod. Már le írtuk, hogy soha nem fogsz ennyi pénzt összegyűjteni, mert annak is nehéz, aki dolgozik, nem hogy neked. Ez a válasz. És gyerekesen viselkedsz.

2013. dec. 8. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!