Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Augusztusban leszek 16éves,...

Augusztusban leszek 16éves, de már most szeretnék egy kis pénzt keresni. Elég olyan 10ezer, két hét munkával, fontos lenne. Hol lehetne ilyet?

Figyelt kérdés
2008. júl. 16. 22:19
 1/8 anonim ***** válasza:
47%
Ne viccelj már, napi 1000 forintért dolgoznál? Keress diákmunkát, 16 évesen már legálisan is melózhatsz, újságkihordás, stb...
2008. júl. 16. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nem érr rá.augusztusig kéne pénz:(
2008. júl. 16. 22:46
 3/8 anonim válasza:
Add el vmi cuccodat.
2008. júl. 17. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
15 évesen is vállalhatsz diákmunkát szülői engedéllyel/hozzájárulással, de ennyit nem fogsz keresni vele.
2008. júl. 17. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszi:)valami konkrétat valaki:)
2008. júl. 17. 09:06
 6/8 anonim ***** válasza:
keress fel diákszövetkezeteket
2008. júl. 18. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Ha fiú vagy és gondolom van a környéketeken kőműves vagy asztalos. Menj be hozzá és mond h segédmunkásként alkalmazna e pár napot, vagy egy két ketet. Nekik mindig kell munkás. Ált 3000-6000 ig is kaphatsz naponta! De ha te ajánlasz 2000ret akkor tuti felvesz mert megéri neki! És nem kell megvárni h következő hónapig utaljanak. Ha lány vagy akkor sajnos gázabb a helyzet, mert ugye nem vesznek fel se pakolni se semmi. Azonnali pénz szinte lehetetlen hacsak nincs ismerősüd, szóval ott marad a diákszövi de iylenkor már minden "jó" munka betelt.. szóval szórólapozhatsz az esőben, napsütésben.. stb... Sajnos én sem kaptam normális munkát, hiába jártam végig mindet BP-n. Főiskolásként meg azért nem fogok autók közt forgalomba szaladgálni minden időjárásban beöltözve mint egy hülye és a napi bérem nem fedezné a beutazásom és a napi kajám, ivóvizem stb! Szóval ....De ha valaki támogatna anyagilag pl egy havi 20 ezret átutalna egy jószívű ember, abból legalább a bérleteim ára bejönne és a munkával megkeresett pénzem érne is valamit. Szóval aki van oylan helyzetbe h segítene az megtalál emailben. ..... Áhh ez olyan végső elkeseredés... azért kitartás neked is!
2008. júl. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
de én szórólapoznék is,de hát még olyat se találok.amit lehet 15évesen.nekem az is jó:)
2008. júl. 21. 13:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!