Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Nektek mi az az összeg, ami...

Nektek mi az az összeg, ami jelentéktelen?

Figyelt kérdés
Tehát nem számít, pl. áhh, elvesztettem 10-50-100-10000 forintot nem érdekes vagy mindegy, veszek egy cipőt 3-5-40ezerért ilyesmi?
2014. márc. 5. 15:34
 1/3 anonim ***** válasza:
5Ft,kb. de 20 nál semmiképp nem több.
2014. márc. 5. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez nem csak magától az összegtől függ, hanem a felhasználástól is. Például barátoknál nem zavar, ha meghívom őket, és egy-két ezer forintba is belekerül, de hajléktalannak már 100 forintot is sajnálok adni. Amire meg költeni kell, arra inkább költök egyszer többet, mintsem gagyit vennék. Pl tévé 100-120 ezer simán, nem probléma. Minőségi kaja sem, hiába kerül többe.
2014. márc. 5. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Volt idő mikor napi 120.000ft is kerestem pedig csak kocsikáztam nyír1-szolnok (visszafele nem üresen).

El játékgépezetem 100.000ft ot nem baj majd holnap megkeresem.

Most 5 forint is számít a gyereknek megy a perselyébe. ezelőtt nem kértem sohasem a visszajárót most állok és várok a pénztárnál azért az 5 forintért is.



(spicliknek : már elévült)

2014. márc. 5. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!