Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Fel tudnátok sorolni néhány...

Vulkanjoe kérdése:

Fel tudnátok sorolni néhány példát arra, hogy otthonról milyen munkákkal tudnék pénzt keresni?

Figyelt kérdés
Bármi szóba jöhet. Nemrég lettem mozgássérült, nem tudok dolgozni járni, pénz meg mint mindenkinek, nekem is kéne. Van ötletetek hogy mihez kezdjek? Pl. könyvet írni megéri? Vagy tudtok valami tényleg megbízható netes munkát, amivel keresni is lehet? Előre köszönöm a válaszokat.
2014. márc. 9. 12:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Értesz valamihez / nyelvekkel hogy állsz?
2014. márc. 9. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát nem beszélek jól egy idegen nyelvet sem. Az angolt megértem, de beszélni nem tudok helyesen.
2014. márc. 9. 12:52
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha nincs semmilyen speciális szaktudásod, akkor sajnos sehogy. Legfeljebb eladni tudnál néhány dolgot.
2014. márc. 9. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!