Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ingyen van a tudakozónak a...

Ingyen van a tudakozónak a hívása?

Figyelt kérdés
Mert én felhívtam és azt mondták hogy töltsem fel a folyószámlámat. Előre is köszönöm a válaszokat!
2014. márc. 23. 16:38
 1/7 reptoid ***** válasza:
Milyen tudokozóra gondolsz?
2014. márc. 23. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
a 198-as, 11824-re
2014. márc. 23. 16:52
 3/7 anonim ***** válasza:

A sima belföldi tudakozó az 198 vagy 11818. A 197 az a tudakozó plusz, hosszú formájában 11824.

Telekom irányból 110, illetve 200 forint a percdíj.

( [link]

2014. márc. 23. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Belföldi Tudakozó: 11818

110 ft/hívás. (Tehát darab/ft, eseményalapú a díjazás!)


Tudakozó Plusz és Nemzetközi Tudakozó: 11824

200 ft/perc. (Tehát ez már valóban percalapú díjazás, minden megkezdett perc egész percnek számít. Szóval ha 61 másodpercet beszélsz, az már 400 ft!)


A 198, 197 számokról szokjatok át a fentebb írtakra, mert megfognak szűnni. Elvileg 2014.január 1.-én szűntek volna meg, de határozatlan ideig még hívhatóak. EU rendelet alapján történik a változás, az európai tudakozók a 118-as kezdődésű számokkal fognak rendelkezni. A 199-es Nemzetközi Tudakozó viszont már nem elérhető, helyette a 11824-es számot hívjátok.


egy tudakozós

2014. márc. 23. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Valóban. Közben észrevettem, hogy rosszul írtam be a linket, itt a helyes:

[link]

2014. márc. 24. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Most nem akarok hülyeséget kérdezni,de nincsen olyan tudakozó ami ingyen van?
2014. ápr. 3. 18:26
 7/7 anonim ***** válasza:

Nincs. A Magyar Telekom Tudakozója monopol helyzetben van, nincsenek versenytársak.


Ha ingyen Tudakozót akarsz, legyél te magad a Tudakozó.

Belföldi adatbázis: [link]

Itt keresheted a BEJELENTETT (ha olyan szolgáltató adja a telefonszámát, amivel nincs szerződése a MT-nek, nem szerepel az adatbázisban. Pl ilyen szolgáltató a PR Telecom) és NEM TITKOS magán előfizetők elérhetőségei.

De csak név alapján Te nem tudsz keresni az online felületen egy településen. Kéri az utcát is. Mi tudunk csak név alapján keresni is, egy speciális szoftverrel, nem ezt a honlapot használjuk. Viszont ugyanabból az adatbázisból dolgozik a honlap, mint az a spéci szoftver.

Telefonszám alapján is tudsz keresni, ha nincs bejelentve, a Tudakozó Plusz megmondja neked, hogy melyik szolgáltatóhoz tartozik. Mobil esetén külön ellenőrzi a Belföldi és a T+ egy mobiladatbázisban is a számot. Utóbbi kettőhöz te nem férsz hozzá.


[link]

Másik fontos link, őt talán már ismered. Igaz, nekünk van több 100 fontos és hasznos link, ami megbízható és hiteles adatokat ad. Tudjuk, hogy hol és hogyan érdemes keresni, és melyik találatot nem szabad készpénznek venni. De mindegyik linkre, honlapra rá tudsz keresni a google-el.


Elismerem, hogy drága a Tudakozó, de annyi ügyfél jön azzal a panasszal, hogy ami telefonszámot talált az interneten, nem működik. Vagy nem is talált telefonszámot, pedig nézte a honlapjukat. Legtöbbször abszolút rossz oldalakról néznek telefonszámokat (valami.info, meg helyek.eu meg hasonló gané adatgyűjtő honlapok, mert első találatokban jelenik meg) vagy csak épp ki nem szúrja a szemét a telefonszám a honlapon, ha már ő is azt nézi.


egy tudakozós

2014. ápr. 10. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!