Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Elkepzelheto, hogy amikor...

Telehold kérdése:

Elkepzelheto, hogy amikor penzt akartam kivenni egy broker cegtol, megbuheraltak az oldalamat es az en nevemben direkt veszitettek? Ugyanis sokat es gyorsan nyertem.

Figyelt kérdés

2014. márc. 26. 10:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Hol kereskedsz és milyen összegről van szó?
2014. márc. 27. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Egy Angliaban bejegyzett broker option binaire cegnel, a nevet egyenlore nem szeretnem megadni.Kb. 1 het alatt 17.000 eurom volt, es amikor 9.000 akartam kivenni akkor avval utasitottak el, hogy 30 nap aktiv kereskedes utan lehetseges.Ez tenyleg benne volt a feltetelekben, ezrt ezt el is fogadtam, de masnaptol, most mar tudom, hogy beallitottak az oldalamat "slippage"- ra, tehat, igy veszitettem, de raadasul sitty-sutty 1 perc alatt kb 40xer 100 eurot tradertek a nevemben, meghozza azon a delutanon meg a neten sem voltam.Persze orjongtem a brokeremmel aki megeskudott az anyaszentegyhazra, hogy ezt nem ok csinaltak, biztos nalam van a hiba.Mindenesetre

gyorsan radobott 4000 eurot,mert o olyan josagos, igy azonban legalabb 20.000 eurot kell csinalni, mert bonuszkent rakta ra.Fejem se fajna, ha a slippage nem lenne rajta az oldalon, mert legalabb 20-30 ponttal eltolja az osszeget, ami egy percnel tuti veszteseg.

koszi az erdeklodest.

2014. márc. 28. 01:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!