Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogy gyűjtsek össze nagyon...

Hogy gyűjtsek össze nagyon hamar 100. 000 ft-t? (bővebb lent) 13/F

Figyelt kérdés
szeretnék egy laptopot venni de hogy szerezhetnék hamar 100.000 ft?
2014. ápr. 7. 20:45
 1/2 anonim ***** válasza:
13 évesen, hamar sehogy.
2014. ápr. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%
hát ez attól függ, hol laksz, ha városi vagy, akkor meg vagy lőve, nincs ötletem, én falun nőttem fel, 13 éves 8 évvel ezelőtt voltam, én akkoriban és még ma is, csak most tavasszal/nyáron sajnos kevesebb szabadidőm van ilyenekre, a faluban, és a környező falvakban biciklivel jártam az utcákat, összeírtam, hol nagy a gaz, majd felkerestem az ott lakókat és felajánlottam, hogy lenyírom 1000-2000ft ért, de pl 60-80 éves néniknek segítettem felásni a kertet, megkapálni a veteményest, öntözni, ganyézni stb stb... minden haverom hülyének nézett emiatt, de nekem volt a legjobb számítógépem, nekem volt mindig legelőször meg a legújabb telefonom, nekem volt a legjobb görkorim, nekem volt elsőként motorom, fűnyírással pl volt, mikor reggel 5 kor keltem délután 1-2 re már 8 udvarban lenyírtam a füvet... fater benzines fűnyírójával, de mikor nem kaptam meg, mert néha valamiért behülyült és nem adta oda, olyankor manuális kaszával, így aztán a leggyengébb sem én voltam... :)
2014. ápr. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!