Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Paypal kártya aktiválás. Nem...

Paypal kártya aktiválás. Nem találom a kódot:S Hol tudom megnézni?

Figyelt kérdés

a probléma nem megy el egy utalásom. Minden stimmel, erre tudok csak gondolni, hogy az aktiválás hiányzik.

Bankszámláról levonta, de sehol nem látszik, hogy történt ilyen levonás. Illetve a kódot se találom:S

Én ezt hol tudom megnézni?



2014. máj. 10. 11:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha a terhelés még nincs rajta a számlán, akkor a kártyás zárolásoknál nézd meg.
2014. máj. 10. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igen zárolt kártyaforgalomnál van, az a 400ft, de semmi nincs ott, se kód semmi:S Az se, hogy kinek van az küldve, vagy levonva..


Ezt hol találom? Már 2napja ezzel szenvedek, olyan jó lenne ha megoldódna végre:(

2014. máj. 10. 12:36
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha internetbankban nem jelenik meg akkor hívd fel a bankot és kérdezd meg.

Mondjuk unicreditnél meg ersténél nem volt gond vele, csak 3 napba telt hogy megjelenjen.

2014. máj. 10. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

otp-ben nálam kb 1 hétre rá jelezte ki addig persze én azt se tudtam mit kell beírni igy probálkoztam

:D


erre a paypal letiltotta.

2014. máj. 10. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!