Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan adjak fel egy csomagot,...

Hogyan adjak fel egy csomagot, ha azt akarom, hogy az átvevő fizessen, és utánvéttel?

Figyelt kérdés
A csomag kb. 5 kg lenne. Milyen tarifát kell válasszak MPL Postacsomagot vagy MPL Üzleti csomagot? Utánvéttel lehetne az MPL Postacsomagot, mert azt szeretnék? Mennyi lenne az utánvét díja?

2014. máj. 11. 12:50
 1/8 A kérdező kommentje:
ja semmilyen többletszolgáltatást nem szeretnék, az a lényeg, hogy minél olcsóbb legyen.
2014. máj. 11. 12:52
 2/8 anonim ***** válasza:
49%

[link]


Nagyon remélem, hogy nem okoz gondot az értelmezése.


De ha mégis, akkor meg kell mondanod a PONTOS súlyt és azt, hogy mennyi pénzt akarsz viszontlátni. Ezektől függ a díj.

2014. máj. 11. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Utánvételes csak az üzleti csomag lehet. Úgy lehet lefaragni a feladás díjából ha postán maradóra kéred a kézbesítést illetve az utánvételi díjat számlaszámra.
2014. máj. 11. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
a pontos súlyát nem tudom (nem áll módomban lemérni) 5 kg-ra saccolom, több nem igen van és 5000-ret szeretnék visszakapni a teljes posta utánvéttel pedig 2000 alatt legyen
2014. máj. 11. 13:17
 5/8 anonim ***** válasza:
És amúgy mi a bonyolult a belinkelt táblázatban? Tényleg érdekel.
2014. máj. 11. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Na de hogy a kérdésre is válaszoljak: belefér 2000 forintba, de még így meg kell hoznod bizonyos döntéseket, amiknek az alapját a tarifatáblázat képezi. Tehát érdemes otthon eldöntened, nem a postán.
2014. máj. 11. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
A postacsomaggal semmi gond, azt értem, csak az üzletivel nem vagyok nagyon tisztával, hogy pl. mi az időgarancia. Meg nem tudtam eddig, hogy melyik az utánvétes. Köszi az eddigi válaszokat.
2014. máj. 11. 16:36
 8/8 A kérdező kommentje:

találtam egy díjkalkulációs oldalt: [link]


Így töltöttem ki:

[link]


Minden oké?


Nem szeretnék semmi extrát, mert szerintem nem túl törékeny a dolog, a többi meg nem igazán kell.

2014. máj. 11. 17:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!