Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Egyszerűen pénzt keresni kis...

Egyszerűen pénzt keresni kis befektetéssel?

Figyelt kérdés
Sziasztok.Nemrég találtam egy weboldalt amin leír egy módszert amivel kis befektetéssel egyszerűen kereshetünk pénzt,akár havi 300 ezret is sportfogadással.Szerintetek igaz lehet?Ide nem rakhatom a linket ki,de aki látni akarja annak privátba elküldöm a weboldalt.

2014. jún. 7. 11:03
 1/6 Nosco ***** válasza:
Olvastam pár hasonlót. Póker meg rulettes dolgokról. Lehet működik lehet nem. Próbál ki ha bejön nyertél. Ha nem akkor csak a "kis" befektetésedet buktad el.
2014. jún. 7. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Sport arbitrázs, annyi hogy különböző irodák más-más oddsokat adnak, így előfordulhat hogy jól kombinálva biztos nyerj. De havi 300 ezret vagy nagy tőkével vagy sok energiával lehet.
2014. jún. 7. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A weboldal pedig leírja, hogy ez csak bizonyos irodákkal működik, ugye? Sőt, fel is ajánlja, hogy itt a link, regisztrálj az adott sportfogadási oldalra...


Nos, az oldal abból él, hogy veled elhiteti a tutit, regisztráltat ezekre az oldalakra, és az oldalak ezért fizetnek neki jutalékot.


Szerintem keress mást...

2014. jún. 7. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem ajánlj semmiféle irodát és nem arbitrázs módszer.
2014. jún. 7. 19:03
 5/6 anonim ***** válasza:

Elolvastam, a lényeg a következő:


BUNDÁZÁSNAK van kiírva az ajánlat, tehát eleve illegális, jogsértő, bűncselekményről van szó!

De ez csak a beetető szöveg a sok nyomoroncnak :), hogy hihetőbb legyen, miért kér el 1db tippre 15000-et!


A jó tippel "kisegített" BALFÉK nem reklamálhat, több 100 000Ft-nyi hibás tipp esetén sem, hiszen eleve jelentené saját, több év börtönnel egybekötött kukiszendviccsel büntetendő illegális tevékenységét.


Tehát az üzlet védett, a bevétel garantált a kérdezőhöz hasonló emberkéknek hála.

Persze, ha te üzemelteted az oldalt kedves kérdező, akkor rendkívül jó üzleti érzéked van, gratula!

2014. jún. 8. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Gondolkoz egy picit... ha ez ilyen egyszerű lenne akkor már mindenki hül*ére kereste volna magát...
2014. jún. 30. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!