Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan keressek pénzt gyerekként?

Hogyan keressek pénzt gyerekként?

Figyelt kérdés
Egy 12 éves lány vagyok.Valahogy pénzt akarok keresni.Egy nyár alatt olyan 600.000 Ft kell.Van valakinek valami javaslat hogy hogyan keressek pénzt?

2014. jún. 20. 21:46
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

LOL! Egy átlag felnőtt nem keres meg annyit egy nyár alatt. o.O

Azt meg el sem tudom képzelni, mire kellene annyi pénz...

2014. jún. 20. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Sehogy.


Egyebkent mire kell neked ennyi penz?

2014. jún. 20. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
A lovamnak eltörött a lába, és még 600.000 Ft kell a műtéthez :(
2014. jún. 21. 08:48
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
akkor kerj attol aki a lovat vette neked es a koltsegeit fizeti.
2014. jún. 21. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
68%
Egy átlagos felnőttnek ez kb. 8 havi fizuja, tehát egy tacskónak, akit legálisan nem lehet még dolgoztatni senki nem fog havonta ennyit fizetni, max egy nagyon gazdag pedofil!
2014. jún. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
30%

Egy másik kérdésben egy egyetemista akar nyáron 500 rugót keresni, itt egy kislány 600-at... Én nem értem.

Komolyan gondolod ezt? Melyik világban élsz? 12 évesen már azért lehetne egy minimális realitásérzéked.

2014. jún. 23. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%

Lehetne neki, de nincs, szerintem nem kéne emiatt ennyire sarazni őt.

12 éves, és csak a lovát szeretné megmenteni, ha belegondoltok, értelmesebb dologra költené azt a 600 ezer forintot, mint néhány felnőtt. :D

12 évesen tényleg sehol nem vállalhatsz legálisan munkát, és tényleg nagy hiba volt ide kiírni. Nem csak amiatt, hogy sokan leszólnak, de az üzenetben érkező ajánlatokra is jobban teszed, ha nem reagálsz, mert simán lehet, hogy egy pedofil bácsi ül a monitor előtt. Ha hihetetlenül sokat fizető ajánlatot kapsz, szerintem mindenképpen (!) hanyagold.

2014. jún. 23. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
95%
Ne hidd el azt hogy ezt egy átlag felnőtt nyolc hónap alatt keresi meg ez nem igaz! Egy átlag felnőttnek a havi keresete az olyan 150 - 200 ezer forint körül van. Egyébként amit írtak már kérj a szüleidtől vagy valakitől pénzt. És tényleg értelmesebb dologra költenéd ezt a pénzt mint egyes felnőttek.
2020. ápr. 15. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!