Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Sérült TippMix szelvény,...

Sérült TippMix szelvény, ahogy nézem nyert, nem tudom, hogy ki van-e fizetve. Van esélyem?

Figyelt kérdés
Találtam egy hónapos TippMix szelvényt a táskámban, gyorsan utánanéztem, hogy bejött-e, és - ha csak nem vagyok vak - bizony nyertem vele. A gond csak annyi, hogy nem tudom, ki lett-e már fizetve, illetve, hogy mennyi ideig fizetik ki. Ráadásul rá van égetve egy szomorú smiley is (ugyebár hőpapír), nem tudom, így elfogadja-e a gép. Egyébként a közepén sérült , nem a szelvényszámnál vagy a vonalkódnál.

2014. jún. 20. 23:25
 1/3 anonim válasza:

Az a legegyszerűbb, ha beviszed és megkérdezed.


Ha beolvassa a gép és ki van már fizetve akkor megmondják, hogy ki van fizetve, ha nincs kifizetve akkor kifizetik.

Ha nem olvassa be akkor legközelebb jobban figyelsz és vigyázol a szelvényre.


Én azért nem tépem szét soha a szelvényem, mindig ellenőrzöm az eredményt, ha biztos bukta akkor dobom a kukába és ennyi. :)

Am szerintem van esély rá, hogy elfogadják, mert nem sérült meg a vonalkód.

2014. jún. 20. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi, kifizették. :D
2014. jún. 21. 12:18
 3/3 anonim válasza:
Örülök neki. :D
2014. jún. 23. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!