Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » PayPal banki befizetés?

PayPal banki befizetés?

Figyelt kérdés
Szeretnék a paypal számlámra pénzt rakni banki befizetéssel, viszont lenne egy pár kérdésem előtte, amit nem értek annyira. Először is jó lenne tudnom, hogy hogy működik ez. Személy szerint az OTP bankba szeretnék bemenni. Kell e valami infó ehhez, hogy én befizessek a számlámra valamit? Nagyon szépen megköszönném, ha valaki leírni nekem, mi szükséges ehhez, és lehet e 18 év alatt befizetni rá.

2014. júl. 7. 21:00
 1/3 anonim ***** válasza:

Kelle gy otp bankszámla.

regisztrálsz a paypalra.

vagy átutalsz a top UP = feltöltés funkcióval a paypal fiókban, ott megkapod az egyedi kódodat amit az otp netbankodból utalásnál beírsz a közleményhez.


pl kapsz egy ilyen kódot GHT5SLFE9E


ezt beírod a közleménybe, és átutalod a paypal számlaszámára.


pár nap és megjelenik a paypal számládon az összeg.

2014. júl. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Mármint akkor most bankszámla nélkül nem lehet rá pénzt rakni? Olvastam, hogy befizetek pénzt, és rárakják a PayPal számlámra. Akkor most ilyen nincs?
2014. júl. 7. 21:08
 3/3 anonim ***** válasza:
Csak saját néven lévő bankszámláról tehetsz a saját paypal számládra pénzt. De ez le van írva paypalon is.
2014. júl. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!