Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha lenne 5 millió forintod...

Ha lenne 5 millió forintod milyen gazdasági társaságot alapítanál, és miért?

Figyelt kérdés
2014. júl. 9. 11:41
 1/9 anonim ***** válasza:
79%
Semmilyent, mert nem értek a cégvezetéshez, így nagy eséllyel idővel csak elbuknám a pénzt.
2014. júl. 9. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
5 millió nem valami sok egy magánvállakozásra sem,nem hogy társasági szervezetet alapítani... ha csak nem akarod bebukni persze,vagy befektetsz egy cégbe és royalties alapon %-os részeszedésed lesz a bevételből.a nagyok így csinálják,de nem 5 millióból.
2014. júl. 9. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 egy újabb válaszoló ***** válasza:
Inkább a nyereségből részesednek nem?:)
2014. júl. 9. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
mert az nem bevételnek minősűl? de ugyanakkor ha bukás van,és tönkre megy a cég,akkor visszakapod a pénzed,és kész? :D Ez azért teljesítmény arányos dolog.Többet érsz bameg,ha csinálsz egy lakáskasszát havi 20-as összegekben,10évig fizeted.Majd elég vaskos állami támogatással,veszel egy lakást.Sokkal boztonságosabb.
2014. júl. 9. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 egy újabb válaszoló ***** válasza:

Hát nem, a nyereség marhára nem bevételnek minősül:)

Mellesleg kedves Kérdező én a helyedben 4-5 befektetési alapba aknám a pénzt.

2014. júl. 9. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 egy újabb válaszoló ***** válasza:
Vagyis elnézést, annyiban minősül bevételnek, hogy ebből származik. De nem szabad összekeverni a kettőt. A nyereségből szoktak részesedni:)
2014. júl. 9. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én inkább befektetném, mert nem vagyok vállalkozó szellemű.

De ha mondjuk mindenáron vállalkozást akarnék, akkor vagy egy nagyon jó minőségű ételeket árusító kajáldát nyitnék forgalmas helyen, ahol már vannak más kajáldák, de drágábbak, így olcsóbban adnék jobb minőséget,h még kedvező legyen nekem is. Ez persze nagyon kétélű fegyver.

Ha nem ez,akk ahhoz hasonlót, mint pl. a budapesti trabantos városnézés, ahol egy órás útra elkérnek vagy 50 ezret.

Ha ez sem, akk sokat agyalnék, mindent figyelembe véve,h mi legyen.

2014. júl. 9. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A saját ügynökségemet csinálnám meg.

Azért, mert ehhez értek, ebben vagyok jó, és ilyen ambícióim vannak.

2014. júl. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Sziasztok!

Köszi szépen a válaszokat!

Nem szeretnék vállalkozni, közgáz tételben volt egy ilyen feladat, és ötletmerítés céljából tettem fel a kérdést !! :)

2014. júl. 10. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!