Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Sürgős segítség kellene....

Sürgős segítség kellene. Jelentkezni akarok az Electroluxba és a jelentkezési papíron az szerepel hogy: Miért szeretne az Electrolux Lehel Kft-nél dolgozni? Ide mit írjak hogy meggyőző legyen? Köszi a segítséget.

Figyelt kérdés

2014. júl. 25. 18:11
 1/3 anonim ***** válasza:
"Azért akarok ide jelentkezni mert a Media Marktba nem kellettem."
2014. júl. 25. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mert a kedvenc bútorod a fridzsider.
2014. júl. 26. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
meglásd majd menekülni fogsz ha ide bekerülsz... én már több éve próbálok innen szabadulni mindhiába! Az embert semmibe nem nézik,keveset fizetnek ráadásul az évben talán még szabad hétvégém nem volt ugyan is mindig menni kell! Most nem rég kitalálták a 12 órázást reggel 6-tól este 6 és este 6-másnap reggel 6ig, de kérdezem én aki délutános és reggel 6-re fejezi be a munkát és még aznap vissza kell jönnie 2-re dolgozni akkor az hogy piheni ki magát? Szóval ne ájulj el ettől a helytől mert egy t...gya lé
2014. júl. 27. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!