Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Más is kapott a napokban a...

Más is kapott a napokban a Reader's Digest-től ilyen "kihagyhatatlan lehetőséget" tartalmazó levelet?

Figyelt kérdés
Akár 35000000ft ot is nyerhetek ha rendelek 1001 otthoni gyógyír könyvet. De ha mégsem rendelek, akkor is esélyes vagyok 500000ft ra ha 7 napon belül válaszolok. Álítólag a bács-kiskun megyében lakóknak a szerencsés 7%-a kapott ilyen levelet. Mit szóltok?:)
2010. jan. 11. 13:20
 1/10 anonim válasza:
100%
be ne dölj!!!
2010. jan. 11. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én is kaptam, de persze nem nyertem, csak duma volt. De elárulom, hogy van egy-két tényleg jó könyvük. Az én kedvencem a "Gyógyító ételek, ártalmas ételek". Okos dolgok vannak benne.
2010. jan. 11. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Semmit ne küld vissza (még a nem borítékot sem), mert különben kapod a könyveket amik nagyon szépek, de qrva drágák.
2010. jan. 11. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Aha.

Régen én is kaptam.

Az ország x%nak a megye X% nak a Körzet X%nak,és csakis ezeknek..na persze.

Kiderült hogy az csak a mi utcánkba vagy 100 embernek jött,ez a "RENDKÍVÜL FONTOS SZEMÉLYES LEVÉL" gagyi autó kulccsal,meg egy rakás : Már-már...majdnem a tiéd a sok-sok nyeremény !!!!! pakkal,borítékokkal,kaparós sorsjeggyel,stb. Lóf@szt sem nyersz. Azoknak már most meg van a gazdája.

Ha csak 1X is rendelsz egy könyvet..utána alig lehet leállítani a csomagjaikat,és levakarni magadról a READERs-t.

2010. jan. 11. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is jött bibibi! Kislányomnak adtam oda, most tanulunk firkálni.:)

Máskor is kaptam, sosem foglalkoztam vele.

2010. jan. 11. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Gondoltam hogy átverés, már a Juszt László is megmondta:)
2010. jan. 11. 14:53
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Engem az érdekelne de nagyon, hogy HONNAN a jófenéből tudták meg a címünket, (pontosabban a férjem nevét-címét) amikor 2 hónapja lakunk itt és biztosan semmi ilyen promó helyen nem adtuk meg ezt a címet!!!

Csak a földhivatali lapon meg az okmányirodában adtuk meg egyenlőre!!!!!! ez a kérdés!!!(hogy szakadnának meg mellékesen :))

2010. jan. 13. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Anyukám is mindig kap ilyet. Pont kapott Ő is egy ugyanilyet, csak neki a Bács-Kiskunk megye helyett Hajdú-Bihar volt írva:D Szerencsére csak nem rendeltünk semmit és nem küldtük vissza:)
2010. jan. 18. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
*Bács-Kiskun
2010. jan. 18. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mi sem rendeltünk semmit csak ugy küldtek nekünk is könyvet a futár azt mondta hogy ingyenes,aztán jöttek a csekkek hogy fizessünk!Ilyen egy lehúzós bandát,persze nem volt írásos megrendelésünk így nem fizettünk!
2010. máj. 21. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!