Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » EBay avagy AliExpress? Melyik...

EBay avagy AliExpress? Melyik éri meg jobban? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

2014. júl. 31. 23:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Ebay-ről 100x rendeltem de szószerint..én csak ehhez az oldalhoz értek.Semmi gondom nem volt...Volt pár mellé nyúlásom de nem az eladó hibája.

Aliexpress talán azért jó mert kapsz tracking numbert (ami itt kötelező-Ebayen fizetni kell érte.) és nyomon lehet követni a csomagod.De ezekre is sok a panasz hogy nem működik.

De ha rávenném magam az Aliexpress-re biztos kiigazodnék.De már megszoktam az Ebayt. :)


Árban szerintem mindegyik megéri.

2014. aug. 1. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Én viszont az aliexpressen vásároltam több,mint 100x. Vásároltam már az ebay-en is,de ott drágábbak a termékek,mint az alin. Ugyanazt a terméket olcsóbban megtalálod alin. Nekem eddig mindig működött a nyomkövetés. Ha gond van és nem kapod meg a terméket, vagy az eladóval gond van,akkor visszafizetik a pénzed. Végülis zserintem mindegyik jó oldal. Én csak az árak miatt rendelek az aliexpressről.
2014. aug. 1. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
55%

Én pedig nem rendeltem egyik oldalról sem 100x, csak eBayről kb. 20x, szóval AliExpressről nem igazán tudok szólni, de nekem úgy tűnik, hogy eBayen valamennyivel nagyobb a választék, és több termék esetében van ingyenes szállítás. Én AliExpressen hiába találok valami olcsót, ott általában még pluszban van szállítási díj, és nekem eddig az eBayen található holmik olcsóbbnak bizonyultak. Viszont én nem Magyarországon élek, szóval lehet, hogy ide drágább... + saját véleményem szerint az eBay oldala igényesebb, átláthatóbb. De ezzel nem fikázni akarom az AliExpresst, az is lehet, hogy csak azért gondolom így, mert már megszoktam az eBayt.

Az viszont biztos, hogy mindkét oldal megbízható, szóval böngészd mindkettőt, és nyugodt szívvel vásárolj!

2014. aug. 2. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát hogy őszinte legyek nekem ebay a favorit,de választékban az aliexpress mégis mintha jobb lenne.

Itt vettem Nike air max utánzatot.Ebayen csak pár db-t találtam!

Viszont van egy 3-ik oldal...amit nem ajánlok az pedig az ioffer.Sok ismerősöm mondta,hogy nem kapták meg amit rendeltek...vagy épp cipőnél csak fél párat kapott(Ami nevetségesnek tűnik,de tényleg igaz).Tanuló pénz volt nekik sajnos.

Szóval az Aliexpress és az Ebay is megéri szerintem. :)

2014. aug. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ali, olcsóbb ha a kínaiak cuccairól van szó.
2014. aug. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
58%
Aliexpressrol én csak ingyen szállítással rendeltem eddig...nem is értem miért írja,aki még nem is rendelt onnan,hogy ott nem ingyenes,ráadásul ott MINDIG adnak nyomkovetesi számot és látod merre jár a csomagod,amit az ebayen nem adnak...na meg a választék....sokkal sokkal nagyobb és jóval olcsóbb minden,mint az ebayen. Csak körül kell nézni..
2014. aug. 3. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Talán azért írja, aki még nem rendelt onnan, hogy általában van +ban szállítási költség, mert ahogy már írta, NEM MAGYARORSZÁGON ÉL, és LEHET, hogy ez ezért van. Illetve talán azért, mert szokott az oldalon nézelődni, nem is keveset, normálisan beállítva minden keresőopciót.
2014. aug. 3. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
53%

Én sem Magyarországon élek.Mégis nagyon sok mindent szállítanak nekem ingyen.

Csak be kell állítani. :)

2014. aug. 3. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ja, de gondolom te EU-n belül...:)
2014. aug. 3. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Igen :)
2014. aug. 3. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!