Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Táppénz után ha felmondok, mi...

Táppénz után ha felmondok, mi van?

Figyelt kérdés
próbaidőn vagyok, de közben beteg lettem.. viszont gondok vannak a munkahelyen, illetve egyéb problémák is, így muszáj lesz felmondanom ott. ha visszamegyek és rögtön a táppénz utáni napon mondok fel, akkor lehet valami másképp? lehet gondom belőle? én még próbaidős vagyok, így bármikor felmondhatok... de táppénz után is? vagy inkább várjak pár napot? hogy zajlik ez? köszi szépen előre is
2014. aug. 1. 06:03
 1/1 anonim ***** válasza:

Próbaidő alatt bármikor felmondhatsz. Akár a keresőképtelenséged alatt is. Tehát az időpont teljesen mindegy, ha beleesik a próbaidőbe.

Viszont, ha táppénz alatt mondasz fel, akkor tovább már nem jár a táppénz sem. Ilyen felállással érdemes megvárni a táppénz végét, ha az még beleesik a próbaidőbe.

2014. aug. 1. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!