Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Milyenen munkalehetőség van...

Milyenen munkalehetőség van Kassán egy egyszerű lánynak?

Figyelt kérdés
28/L vagyok, fontos számomra minden válasz, és tipp! Iskolázottságom, egyenlőre csak egy szakiskola- vyucny list... tudok, értek magyarul, szlovákul, ja és mennyibe kerül a legolcsóbb albérlet, tudom, ez már másik kérdés, de nagyon fontos az információ számomra!!

2014. aug. 1. 11:29
 1/7 A kérdező kommentje:
Bunkó válaszokat nem kérek!!!
2014. aug. 1. 11:37
 2/7 anonim ***** válasza:
82%

Kassán csak annak van munkája, akinek ismerettsége van. Még a Tescoba árut pakolni sem vesznek fel, ha nincs protekciód. Komolyan.

Ha szerencséd van, elmehetsz vietnámihoz ruhaüzletbe, 'na dohodu' 200 Euróért havonta, vagy Freshbe reggeltől estig 280 Euróért. Esetleg butikba, szintén 280-ért.

Én egyetemi végzettséggel és folyékony angol, német nyelvtudással kerestem 360-at... ennyit a kassai lehetőségekről.

Albérlet - ha teljes lakást akarsz, 400-tól kezdődik. Ha elég egy szoba is, akkor 100-150 körül.

Ha dolgozni akarsz és megélni a fizetésből, akkor minimum Pozsonyba kell menni, de inkább külföldre.

2014. aug. 1. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen az értelmes választ :)
2014. aug. 1. 12:41
 4/7 anonim ***** válasza:
54%

Szerintem mindenkit csak a saját a korlátolt gondolkodása akadályozhat, utolsó válaszoló.

És azért merészelem ezt mondani mert még albánian egy "putri" faluban is tudtam munkát találni rövid időre, úgy, hogy ott még netes hirdetések sincsenek. Csak a fővárosban, de egyéb helyeken fel kell találnod magad.


Kedves kérdező!

Szerintem a legjobb az ha neten keresel, kitalálod milyen munkát szeretnél úgy nagyjából, vagy megnézed milyen környéken szeretnél élni. Aztán abban régióban nézel munka után, ismertségeket kötsz, kedvesen érdeklődsz a "helyiektől", ha már beszélgetésbe elegyedtél velük, elárulhatod hogy munkát keresel, ha valaki szimpatikus, szóval nézelődj, járj nyitott szemmel és pozitívan, ez munkakeresésnél mindig előnyös, de egy-két elutasítás után ne add fel, ha valaki kétségbeesetten keres munkát az gondolom csak elriasztja a munkaadókat, szóval csak az érzéseid után menj. először azt kell tudnod hogy te mit vállalsz és mit szeretnél, mert vaktában, határozatlanul nehezebb. Sok sikert!

Ja és az árakról nem tudok, mivel nem Kassán élek, de vannak Kassai ismerőseim.. De ha tudsz szlovákul akkor utána tudsz nézni az áraknak, van pár hirdetés..

2014. aug. 8. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
54%
albániában*
2014. aug. 8. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó, az minden nagyon szép, amit írtál, de Kassán egyszerűen nem úgy működnek a dolgok. De mivel nem kassai vagy, így nem tudhatod...
2014. aug. 8. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Igen pont ezért írtam hogy ismerkedjen a helyiekkel, pl ha egy öreg nénike vagy akárki megkedveli vagy szimpi neki akkor már lesz ismertsége.

Kassán is emberek élnek és azt tapasztalatból mondom hogy nem olyan kalandos munkát keresni mint a nagyon tradicionális albán falvakban pl.


Csak annyit akartam mondani hogy nem lehetetlen.

2014. aug. 9. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!