Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Meghalt a nagypapám és örökölt...

Meghalt a nagypapám és örököltem 2 millió Ft-ot mit csináljak vele?

Figyelt kérdés

Még egyetemista vagyok. Kocsira nincs szükségem. Baromságra meg nem akarok költeni. Ötletek?

22/L


2014. aug. 1. 16:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Kifizethetnéd a jogsimat, meg vehetnél nekem egy autót. 800.000Ft körüli összegből megúsznád, a többi meg maradna neked.
2014. aug. 1. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Kac-kac... A jogsimért én megdolgoztam még anno.
2014. aug. 1. 16:56
 3/8 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok benne jártas, de nincs örökségi adó? Nézz utána ha nem akarsz meglepetést.

Egyébként 2 millió forint nem egy nagy összeg. Ezért én a helyedben bankba tenném, hogy kamatozzon. Egyszer évek múlva jól jöhet majd ha esetleg lakást akarsz venni, vagy ha van lakásod, akkor a felújítás költsége meglesz.

2014. aug. 1. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
be ne tedd bankba
2014. aug. 1. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Járunk?
2014. aug. 1. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

kedves 4.

miért mi baja lenne attól hogy beteszi a bankba kamatozni?

egy átlagos befektetési alap 7%-os kamatával évi 140 ezret hoz ebből persze lejön a kamatadó, kezelési költség, de még így is bőven jobb mint a párna alatt tartani és attól rettegni hogy valaki betör és megtalálja

ha meg pár év múlva kell neki akkor meg ingyen felveheti apránként ha marad az ingyenes kp felvét

2014. aug. 1. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
hagyd ott az egyetemet és bérelj ki egy luxuslakást 4.5 hónapra Budán és szedj fel vmi pénzes pasit
2014. aug. 1. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen, befektetési alap (tőkegarantált!!) vagy kincstárjegy...
2014. aug. 4. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!